Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 Studia w SGH – rekrutacja

 


Zakończyła się regularna rekrutacja na studia licencjackie i magisterskie w SGH rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015. Od 1 sierpnia 2014 r. trwa REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA.

Zapraszamy na studia niestacjonarne i studia w języku angielskim. Czy wybierzesz najpopularniejszy w SGH kierunek finanse i rachunkowość – uznany za jeden z najlepszych kierunków studiów w Polsce? A może wyjątkowy kierunek metody ilościowe w ekonomii i systemy Informacyjne wyróżniony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Wybierz spośród 12 kierunków na studiach licencjackich (w tym 3 w jęz. angielskim) i 14 kierunków na studiach magisterskich (w tym 2 w jęz. angielskim).

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie licencjackim:

  • International Economics
  • Quantitative Methods in Economics and Information Systems
  • Management

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie magisterskim:

  • International Business
  • prowadzone wspólnie z firmą EY studia Finance and Accounting z akredytacją ACCA

Szczegółowe informacje o rejestracji, zasadach przyjęć, harmonogramie, opłatach i niezbędnych dokumentach dla:

1. Obywateli polskich i osób uprawnionych do podejmowania studiów na zasadach obowiązujących obywateli polskich:

2. Cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich:

Internetowy System Rekrutacyjny

 

 Rekrutacja na studia podyplomowe (rozpoczęcie zajęć: październik 2014 r.)

 
Rekrutacja trwa, poznaj naszą ofertę: kierunki studiów podyplomowych.

Ponad 100 programów studiów podyplomowych dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe są realizowane także na zlecenie firm i instytucji. Trwają zwykle dwa semestry.

Studia podyplomowe w SGH od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem wśród słuchaczy i pracodawców. Ich podstawowym celem jest zwiększenie kompetencji uczestników i atrakcyjności absolwentów na rynku pracy. Poszerzają i pogłębiają wiedzę, umożliwiają poznanie trendów w branżach, zdobycie nowych umiejętności.

To właśnie w SGH wiedza i praktyka łączą się w edukacyjny efekt, który prowadzi do podniesienia profesjonalizmu pracowników. Na studiach wykładają dydaktycy utrzymujący ścisły związek z branżami oraz doświadczeni praktycy. Studia podyplomowe w SGH opierają swój program na warsztatach, na których omawia się i rozwiązuje rzeczywiste problemy i zagadnienia.
 
 

 Studiuj w Warszawie

 
Warszawa to biznesowe centrum Polski. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym, w którym spotykają się największe polskie i międzynarodowe firmy. Największe miasto akademickie co roku przyciąga ponad 100 000 studentów. Dołącz do nich! Wybierz prestiżowe studia w warszawskiej uczelni SGH na jednym ze 177 kierunków studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.​

 

 Informacje

 

Była jedną z 4821 osób przystępujących w maju do egzaminu CIMA

Więcej

Pozostałe

Kampania internetowa dla Legii Warszawa dała im tytuł Global Winner w konkursie Google Online Marketing Challenge

Więcej

archiwum

RSS

Kierunek International Economics SGH uzyskał certyfikat umiędzynarodowienia CeQuInt nadany przez Europejskie Konsorcjum Akredytacyjne (ECA). ECA zrzesza krajowe komisje akredytacyjne, jej członkiem jest Polska Komisja Akredytacyjna (PKA)

Więcej

archiwum

RSS

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie otrzymała akredytacje studiów I i II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość przyznane przez ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Studenci zaliczający przedmioty w ramach zajęć na uczelni zyskują dodatkowe cenne zwolnienia z egzaminów ACCA.

Więcej

archiwum

RSS

Podania o wznowienie licencjackich studiów niestacjonarnych w trybie popołudniowym będą przyjmowane w dniach 8.09 - 15.09.2014 r. w Dziekanacie Studium Licencjackiego.

Więcej

archiwum

RSS

Decyzją Rektora nr 9 z 3 kwietnia 2014 r. prowadzone przez Katedrę Turystyki Kolegium Gospodarki Światowej Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki, utworzone zarządzeniem Rektora nr 23 z dnia 26.06.2000 r., zmieniły nazwę na Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa.

Więcej

archiwum

RSS

SGH i Bank Pekao S.A. oferują pożyczkę dla studentów i kandydatów na studia. Można ją przeznaczyć na sfinansowanie dowolnych studiów oferowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

archiwum

RSS

Ponad 20 osób uzyskało w rekrutacji maksymalną możliwą liczbę punktów - 333. To dowód na to, że studia w SGH przyciągają najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski.

Więcej

archiwum

RSS