Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 Studia w SGH – rekrutacja

 


Zakończyła się regularna rekrutacja na studia licencjackie i magisterskie w SGH rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015. Od 1 sierpnia 2014 r. trwa REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA.

Zapraszamy na studia niestacjonarne i studia w języku angielskim. Czy wybierzesz najpopularniejszy w SGH kierunek finanse i rachunkowość – uznany za jeden z najlepszych kierunków studiów w Polsce? A może wyjątkowy kierunek metody ilościowe w ekonomii i systemy Informacyjne wyróżniony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Wybierz spośród 12 kierunków na studiach licencjackich (w tym 3 w jęz. angielskim) i 14 kierunków na studiach magisterskich (w tym 2 w jęz. angielskim).

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie licencjackim:

  • International Economics
  • Quantitative Methods in Economics and Information Systems
  • Management

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie magisterskim:

  • International Business
  • prowadzone wspólnie z firmą EY studia Finance and Accounting z akredytacją ACCA

Szczegółowe informacje o rejestracji, zasadach przyjęć, harmonogramie, opłatach i niezbędnych dokumentach dla:

1. Obywateli polskich i osób uprawnionych do podejmowania studiów na zasadach obowiązujących obywateli polskich:

2. Cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich:

Internetowy System Rekrutacyjny

 

 Rekrutacja na studia podyplomowe (rozpoczęcie zajęć: październik 2014 r.)

 
Rekrutacja trwa, poznaj naszą ofertę: kierunki studiów podyplomowych.

Ponad 100 programów studiów podyplomowych dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe są realizowane także na zlecenie firm i instytucji. Trwają zwykle dwa semestry.

Studia podyplomowe w SGH od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem wśród słuchaczy i pracodawców. Ich podstawowym celem jest zwiększenie kompetencji uczestników i atrakcyjności absolwentów na rynku pracy. Poszerzają i pogłębiają wiedzę, umożliwiają poznanie trendów w branżach, zdobycie nowych umiejętności.

To właśnie w SGH wiedza i praktyka łączą się w edukacyjny efekt, który prowadzi do podniesienia profesjonalizmu pracowników. Na studiach wykładają dydaktycy utrzymujący ścisły związek z branżami oraz doświadczeni praktycy. Studia podyplomowe w SGH opierają swój program na warsztatach, na których omawia się i rozwiązuje rzeczywiste problemy i zagadnienia.
 
 

 Studiuj w Warszawie

 
Warszawa to biznesowe centrum Polski. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym, w którym spotykają się największe polskie i międzynarodowe firmy. Największe miasto akademickie co roku przyciąga ponad 100 000 studentów. Dołącz do nich! Wybierz prestiżowe studia w warszawskiej uczelni SGH na jednym ze 177 kierunków studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.​

 

 Informacje

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą językowych kursów komercyjnych.

Więcej

Pozostałe

Ponad 800 tys. zł otrzyma Szkoła Główna Handlowa w Warszawie na realizację programu doskonalenia kompetencji dla kierunku finanse i rachunkowość. Na liście rankingowej 48 nagrodzonych projektów nasz program zajął drugie miejsce.

Więcej

archiwum

RSS

Niestacjonarne Studia Doktoranckie i Niestacjonarne Studia Doktorankie w Języku Angielskim (Doctoral Programme in Management and Economics) przy Kolegium Gospodarki Światowej

Więcej

archiwum

RSS

Kierunek zarządzanie w SGH na 68. miejscu w najnowszym rankingu Global Masters in Management. CEMS MIM awansował na 5. pozycję.

Więcej

archiwum

RSS

BULATS (The Business Language Testing Service) jest międzynarodowym testem językowym administrowanym przez Cambridge English Language Assessment, Alliance Française, Universidad de Salamanca I Goethe-Institut. Umożliwia szybką i skuteczną ocenę umiejętności językowych w środowisku pracy.

Więcej

archiwum

RSS

Rusza uzupełniająca rekrutacja na Stacjonarne Studia Doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym. Termin składania dokumentów do 22 września 2014.

Więcej

archiwum

RSS

W światowym finale Global Investment Banking Valuation Olympiad, który odbył się w Londynie, wzięło udział 9 drużyn z uczelni z całego świata.

Więcej

archiwum

RSS

„Akademia Edukacji Menedżerskiej – kafeteria edukacyjna dla licealistów” ruszy w tym roku już po raz szósty. Przedsięwzięcie jest realizowane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Banku Polskiego.

Więcej

archiwum

RSS