Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 Studia w SGH – rekrutacja

 


Zakończyła się regularna rekrutacja na studia licencjackie i magisterskie w SGH rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015. Od 1 sierpnia 2014 r. trwa REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA.

Zapraszamy na studia niestacjonarne i studia w języku angielskim. Czy wybierzesz najpopularniejszy w SGH kierunek finanse i rachunkowość – uznany za jeden z najlepszych kierunków studiów w Polsce? A może wyjątkowy kierunek metody ilościowe w ekonomii i systemy Informacyjne wyróżniony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Wybierz spośród 12 kierunków na studiach licencjackich (w tym 3 w jęz. angielskim) i 14 kierunków na studiach magisterskich (w tym 2 w jęz. angielskim).

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie licencjackim:

  • International Economics
  • Quantitative Methods in Economics and Information Systems
  • Management

Zapraszamy na studia w języku angielskim na poziomie magisterskim:

  • International Business
  • prowadzone wspólnie z firmą EY studia Finance and Accounting z akredytacją ACCA

Szczegółowe informacje o rejestracji, zasadach przyjęć, harmonogramie, opłatach i niezbędnych dokumentach dla:

1. Obywateli polskich i osób uprawnionych do podejmowania studiów na zasadach obowiązujących obywateli polskich:

2. Cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich:

Internetowy System Rekrutacyjny

 

 Rekrutacja na studia podyplomowe (rozpoczęcie zajęć: październik 2014 r.)

 
Rekrutacja trwa, poznaj naszą ofertę: kierunki studiów podyplomowych.

Ponad 100 programów studiów podyplomowych dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe są realizowane także na zlecenie firm i instytucji. Trwają zwykle dwa semestry.

Studia podyplomowe w SGH od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem wśród słuchaczy i pracodawców. Ich podstawowym celem jest zwiększenie kompetencji uczestników i atrakcyjności absolwentów na rynku pracy. Poszerzają i pogłębiają wiedzę, umożliwiają poznanie trendów w branżach, zdobycie nowych umiejętności.

To właśnie w SGH wiedza i praktyka łączą się w edukacyjny efekt, który prowadzi do podniesienia profesjonalizmu pracowników. Na studiach wykładają dydaktycy utrzymujący ścisły związek z branżami oraz doświadczeni praktycy. Studia podyplomowe w SGH opierają swój program na warsztatach, na których omawia się i rozwiązuje rzeczywiste problemy i zagadnienia.
 
 

 Studiuj w Warszawie

 
Warszawa to biznesowe centrum Polski. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym, w którym spotykają się największe polskie i międzynarodowe firmy. Największe miasto akademickie co roku przyciąga ponad 100 000 studentów. Dołącz do nich! Wybierz prestiżowe studia w warszawskiej uczelni SGH na jednym ze 177 kierunków studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.​

 

 Informacje

 

Kierunek International Economics SGH uzyskał certyfikat umiędzynarodowienia CeQuInt nadany przez Europejskie Konsorcjum Akredytacyjne (ECA). ECA zrzesza krajowe komisje akredytacyjne, jej członkiem jest Polska Komisja Akredytacyjna (PKA)

Więcej

Pozostałe

Podania o wznowienie licencjackich studiów niestacjonarnych w trybie popołudniowym będą przyjmowane w dniach 8.09 - 15.09.2014 r. w Dziekanacie Studium Licencjackiego.

Więcej

archiwum

RSS

Decyzją Rektora nr 9 z 3 kwietnia 2014 r. prowadzone przez Katedrę Turystyki Kolegium Gospodarki Światowej Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki, utworzone zarządzeniem Rektora nr 23 z dnia 26.06.2000 r., zmieniły nazwę na Podyplomowe Studia Menedżerów Turystyki i Hotelarstwa.

Więcej

archiwum

RSS

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie otrzymała akredytacje studiów I i II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość przyznane przez ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). Studenci zaliczający przedmioty w ramach zajęć na uczelni zyskują dodatkowe cenne zwolnienia z egzaminów ACCA.

Więcej

archiwum

RSS

SGH i Bank Pekao S.A. oferują pożyczkę dla studentów i kandydatów na studia. Można ją przeznaczyć na sfinansowanie dowolnych studiów oferowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej

archiwum

RSS

Ponad 20 osób uzyskało w rekrutacji maksymalną możliwą liczbę punktów - 333. To dowód na to, że studia w SGH przyciągają najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski.

Więcej

archiwum

RSS

Studia podyplomowe dla menedżerów i przedsiębiorców działających w branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej z zakresu zarządzania i marketingu w sektorze. W zajęciach warsztatowych udział wezmą restauratorzy i specjaliści od marketingu w HoReCa. Studia kończą się egzaminem i obroną zespołowego projektu.

Więcej

archiwum

RSS

Studenci SGH awansowali do ścisłego finału Global Investment Banking Valuation Olympiad, organizowanego przez londyńskie Global Banking Training i Greensea Capital.

Więcej

archiwum

RSS