Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski
 

 Studia w SGH – rekrutacja

 
Zakończyła się regularna rekrutacja na studia licencjackie i magisterskie w SGH rozpoczynające się w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015.

1 sierpnia 2014 r. rozpocznie się REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA.

Czy wybierzesz najpopularniejszy w SGH kierunek finanse i rachunkowość – uznany za jeden z najlepszych kierunków studiów w Polsce? A może wyjątkowy kierunek metody ilościowe w ekonomii i systemy Informacyjne wyróżniony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego? Wybierz spośród 12 kierunków na studiach licencjackich (w tym 3 w jęz. angielskim) i 14 kierunków na studiach magisterskich (w tym 2 w jęz. angielskim).

Szczegółowe informacje o rejestracji, zasadach przyjęć, harmonogramie, opłatach i niezbędnych dokumentach dla:

1. Obywateli polskich i osób uprawnionych do podejmowania studiów na zasadach obowiązujących obywateli polskich:

2. Cudzoziemców podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich:

Internetowy System Rekrutacyjny

 

 Rekrutacja na studia podyplomowe (rozpoczęcie zajęć: październik 2014 r.)

 
Rekrutacja trwa, poznaj naszą ofertę: kierunki studiów podyplomowych.

Ponad 100 programów studiów podyplomowych dla absolwentów różnych typów uczelni wyższych, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje, zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia podyplomowe są realizowane także na zlecenie firm i instytucji. Trwają zwykle dwa semestry.

Studia podyplomowe w SGH od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem wśród słuchaczy i pracodawców. Ich podstawowym celem jest zwiększenie kompetencji uczestników i atrakcyjności absolwentów na rynku pracy. Poszerzają i pogłębiają wiedzę, umożliwiają poznanie trendów w branżach, zdobycie nowych umiejętności.

To właśnie w SGH wiedza i praktyka łączą się w edukacyjny efekt, który prowadzi do podniesienia profesjonalizmu pracowników. Na studiach wykładają dydaktycy utrzymujący ścisły związek z branżami oraz doświadczeni praktycy. Studia podyplomowe w SGH opierają swój program na warsztatach, na których omawia się i rozwiązuje rzeczywiste problemy i zagadnienia.
 
 

 Studiuj w Warszawie

 
Warszawa to biznesowe centrum Polski. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym, w którym spotykają się największe polskie i międzynarodowe firmy. Największe miasto akademickie co roku przyciąga ponad 100 000 studentów. Dołącz do nich! Wybierz prestiżowe studia w warszawskiej uczelni SGH na jednym ze 172 kierunków studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych, MBA i doktoranckich.​

 

 Informacje

 

Ponad 20 osób uzyskało w rekrutacji maksymalną możliwą liczbę punktów - 333. To dowód na to, że studia w SGH przyciągają najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski.

Więcej

Pozostałe

Studia podyplomowe dla menedżerów i przedsiębiorców działających w branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej z zakresu zarządzania i marketingu w sektorze. W zajęciach warsztatowych udział wezmą restauratorzy i specjaliści od marketingu w HoReCa. Studia kończą się egzaminem i obroną zespołowego projektu.

Więcej

archiwum

RSS

Studenci SGH awansowali do ścisłego finału Global Investment Banking Valuation Olympiad, organizowanego przez londyńskie Global Banking Training i Greensea Capital.

Więcej

archiwum

RSS

Zapraszamy na kolejną edycję intensywnych kursów językowych - wrzesień 2014

Więcej

archiwum

RSS

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem opłat za wynajem pokoi w domach studenta SGH w okresie od 1 lipca do 23 września.

Więcej

archiwum

RSS

Dział Programów Międzynarodowych informuje o podpisaniu umowy o utworzeniu pierwszego Licencjackiego Programu Podwójnego Dyplomu we współpracy z Kyungpook National University (Korea Płd.)

Więcej

archiwum

RSS

SGH, zgodnie z porozumieniem dotyczącym studiów równoległych zawartym z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, prowadzi rekrutację na rok akademicki 2014/2015. Podania w sprawie przyjęcia na studia równoległe (wraz z podaną średnią) przyjmowane są w Dziekanacie Studium Licencjackiego, SGH, al. Niepodległości 162, pok. 5, w godz. otwarcia dziekanatu, w dn. 7.07–10.07.2014 r.

Więcej

archiwum

RSS

Zobacz zaskakujące zdjęcia laureatów konkursu Fotokampus SGH. Oprócz wykonania liczył się pomysł.

Więcej

archiwum

RSS