Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dzień otwarty – 18 marca 2017

 

DZIEŃ OTWARTY odbył się w sobotę 18 marca 2017 r. Uczelnię odwiedziło kilkaset kandydatek i kandydatów na studentów wraz z rodzicami i przyjaciółmi – jednym słowem cała Aula Spadochronowa „pękała w szwach”. Przyjechali do nas kandydaci z całej Polski, jak również z zagranicy.

W trakcie Dnia Otwartego w Auli Spadochronowej kandydaci mogli:33125290360_571afb7809_z.jpg

 • Odwiedzić punkt informacyjny, gdzie pracownicy ZESPOŁU REKRUTACJI i studenci SGH tłumaczyli, jak przebiega rekrutacja do SGH i kiedy należy złożyć dokumenty.

 • Porozmawiać ze studentami, którzy działają w kołach naukowych i organizacjach studenckich w naszej uczelni, aby przekonać się, że SGH to miejsce, gdzie można realizować swoje pasje i zdobywać doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

 • Spotkać się z pracownikami Centrum Programów Międzynarodowych, którzy opowiadali co zrobić, aby skorzystać z oferty zagranicznej wymiany studenckiej. SGH współpracuje z 272 uczelniami na świecie – jest więc w czym wybierać.

 • Zapoznać się z bogatą ofertą lektoratów językowych Centrum Nauki Języków Obcych.

 • Zobaczyć, gdzie będą studiować. Wycieczkę po kampusie SGH zorganizował  Samorząd Studentów SGH.

 • Poznać rozbudowaną ofertę zajęć – od aerobiku, przez boks, sporty drużynowe, taniec, aż po żeglarstwo, przygotowaną przez  Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu.

 • Posłuchać pracowników Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, którzy opowiadali o możliwościach poszukiwania pracy i praktyk w kraju i za granicą przez studentów SGH. 

Przygotowaliśmy także dodatkowe atrakcje, jak:

 32665444624_e68488493d_m.jpg

 • Spotkanie z doradcą zawodowym – Kingą Strzelecką, Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami.

 • „Studia europejskie drogą do kariery” – prezentacja filmu i spotkanie z ekspertami i wykładowcami Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego SGH przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Badań Wspólnoty Europejskiej PECSA. Film został przygotowany w ramach Akademii Młodego Europejczyka.

 • Warsztat prowadzony przez SKN Energetyki, gdzie uczestnicy Dnia Otwartego mogli dowiedzieć się jak zgłębić temat energetyki i dlaczego energetyka jest aż tak ważna. Poznali także specyfikę systemu elektroenergetycznego, jego kruchość i problemy.

 • Prezentacja uczelni w Auli Głównej, gdzie można się było dowiedzieć, dlaczego SGH jest najlepszym wyborem. W trakcie spotkania:
  • odbył się inspirujący wykład,
  • o uczestnicy zapoznali się z sukcesami naszych absolwentów, poznali zasady rekrutacji i zasady przyjęć na studia,
  • o pracownicy Centrum Programów Międzynarodowych przedstawili ofertę współpracy międzynarodowej SGH,
  • o przedstawiciele Samorządu Studentów opowiedzieli o życiu uczelnianym i organizacjach studenckich.

 • Wykład pt. „To będzie kraj... starych ludzi?” Sylwii Timoszuk, doktorantki SGH, która opowiedziała o przemianach demograficznych – wydłużających się latach oczekiwanego życia, zmianach w strukturze ludności Polski.

Na kolejny Dzień otwarty zapraszamy jesienią – do zobaczenia w SGH.

Wydarzenie na Facebooku.

Nasz hasztag: #kierunekSGH
 

 SGH w rankingach

 

WIĘCEJ >

 

 
 

 Potwierdzona jakość

 
​​Polskie i międzynarodowe akredytacje to najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości studiów oferowanych przez SGH.
 

 Poszerz swoją wiedzę

 
 

 Studia i biznes

 

Spośród wielu inicjatyw podjętych przez uczelnię jedną z najważniejszych jest powstanie Klubu Partnerów SGH. To wspólny projekt polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw współpracujących z SGH na wielu płaszczyznach. 

W czasie studiów każdy ma szansę na staż czy praktykę w jednej z partnerskich firm naszej uczelni.

Dodatkowo studenci naszej SGH mogą skorzystać z programu Studiuj Praktycznie – wyjątkowej oferty przedmiotów realizowanych przez specjalistów-dydaktyków wraz ze specjalistami-praktykami

 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
#kierunekSGH

 

 Relacja z 18 marca 2017

 
 
Najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce 
 

 Dział Promocji i Rekrutacji

 

al. Niepodległości 162,
pok. 37, parter

tel. 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl

Jak do nas dojechać

 

 odwiedź nas w innym terminie

 

Nie możesz przyjść do nas na Dzień Otwarty? Odwiedź nas w innym terminie.

Zapraszamy licea i nauczycieli na specjalne spotkania w SGH.