Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dzień otwarty – 18 marca 2017

 

Już dziś zapraszamy na kolejny DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w sobotę 18 marca 2017 r. Zbierz grupę przyjaciół i wpadnijcie razem do SGH.

dzien otwarty 22 października 2016W programie Dnia Otwartego w Auli Spadochronowej:

 • Odwiedziny w punkcie informacyjnym – tam pracownicy ZESPOŁU REKRUTACJI i studenci SGH wytłumaczą Ci, jak przebiega rekrutacja do SGH i kiedy należy złożyć dokumenty.

 • Rozmowy ze studentami, którzy działają w kołach naukowych i organizacjach studenckich w naszej Uczelni. Zobaczysz, że SGH to miejsce, gdzie możesz realizować swoje pasje i zdobywać doświadczenia, które zaprocentują w przyszłości.

 • Pracownicy Centrum Programów Międzynarodowych opowiedzą Ci co zrobić, aby skorzystać z oferty zagranicznych wymian studenckich. SGH ma umowy z 272 uczelniami na całym świecie – jest w czym wybierać.

 • Centrum Nauki Języków Obcych przedstawi Ci ofertę lektoratów językowych. Po SGH możesz pracować w każdym zakątku świata.

 • Zobacz, gdzie będziesz studiować. Po kampusie oprowadzi Cię Samorząd Studentów SGH (zbiórki przy stoisku Samorządu Studentów o 10:15 oraz 13:00).

 • Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu przygotowało rozbudowaną ofertę zajęć – od aerobiku, przez boks, sporty drużynowe, taniec, aż po żeglarstwo.

 To nie wszystkie atrakcje...

 • Spotkanie z doradcą zawodowym – Kingą Strzelecką, Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami, Aula A, budynek A, 10:00-10:30.

 • Warsztat dla uczestników Dnia Otwartego – liczy się kolejność zgłoszeń, sala 152, budynek główny, 10:00-10:45.

 • Przyjdź do Auli Głównej (1 piętro w budynku głównym) o godz.Prezentacja o SGH podzcas dnia otwartego 22 października 2016 r. w Auli Głównej 11:00. Podczas prezentacji uczelni dowiesz się, dlaczego SGH jest najlepszym wyborem:

  • weźmiesz udział w inspirującym wykładzie;

  • dowiesz się: jakie sukcesy odnoszą nasi absolwenci, poznasz zasady rekrutacji i zasady przyjęć;

  • weźmiesz udział w prezentacji o współpracy międzynarodowej SGH;

  • przedstawiciele Samorządu Studentów opowiedzą Ci o życiu uczelnianym i organizacjach studenckich.

 • O godz 13:00 zapraszamy na spotkanie pt. „To będzie kraj... starych ludzi? Sylwia Timoszuk, doktorantka SGH, opowie słuchaczom o przemianach demograficznych – wydłużających się latach oczekiwanego życia, zmianach w strukturze ludności Polski. Spotklanie odbędize się w Auli A w budynku A.

Podczas wydarzenia zapraszamy również do sklepiku z gadżetami i książkami SGH.

Do zobaczenia 18 marca w SGH.

Śledź wydarzenie na Facebooku.

Nasz hasztag: #kierunekSGH
 

 SGH w rankingach

 

WIĘCEJ >

 

 
 

 Potwierdzona jakość

 
​​Polskie i międzynarodowe akredytacje to najlepsze potwierdzenie najwyższej jakości studiów oferowanych przez SGH.
 

 Poszerz swoją wiedzę

 
 

 Studia i biznes

 

Spośród wielu inicjatyw podjętych przez uczelnię jedną z najważniejszych jest powstanie Klubu Partnerów SGH. To wspólny projekt polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw współpracujących z SGH na wielu płaszczyznach. 

W czasie studiów każdy ma szansę na staż czy praktykę w jednej z partnerskich firm naszej uczelni.

Dodatkowo studenci naszej SGH mogą skorzystać z programu Studiuj Praktycznie – wyjątkowej oferty przedmiotów realizowanych przez specjalistów-dydaktyków wraz ze specjalistami-praktykami

 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
#kierunekSGH

Najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce 
 

 Dział Promocji i Rekrutacji

 

al. Niepodległości 162,
pok. 37, parter

tel. 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl

Jak do nas dojechać

 

 odwiedź nas w innym terminie

 

Nie możesz przyjść do nas na Dzień Otwarty? Odwiedź nas w innym terminie.

Zapraszamy licea i nauczycieli na specjalne spotkania w SGH.