Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Aktualności

Rada Klubu Partnerów SGH zainaugurowała działalność

2017-04-28 dpir kategoria: informacja 

​Na zaproszenie rektora prof. Marka Rockiego 27 kwietnia członkowie nowo powołanej Rady Klubu Partnerów SGH spotkali się z władzami uczelni. Czwartkowe rozmowy skoncentrowały się na strategii rozwoju SGH. W dyskusji udział wzięli prezesi, partnerzy zarządzający i dyrektorzy firm takich jak Accenture, Bank Pekao SA, Bank Millenium, Bank Zachodni WBK, DB Schenker, Deloitte Polska, EY Poland, ING Bank Śląski, KPMG, McKinsey&Company, PKO Bank Polski oraz PwC.

Punktem wyjścia rozmowy były plany rozwoju oferty edukacyjnej uczelni, jej infrastruktury i usprawnienia w administracji zaprezentowane przez rektora. W dyskusji padło wiele interesujących spostrzeżeń i pomysłów ze strony przedstawicieli firm. Perspektywa osób, które na co dzień mają do czynienia z praktyką biznesu, jest bardzo cenna dla uczelni. Władze SGH mają nadzieję, że intensywniejsze zaangażowanie merytoryczne przedsiębiorstw przyniesie korzyści dydaktyce, nauce i biznesowi.

Powołana przez rektora prof. Marka Rockiego Rada Klubu Partnerów SGH to ciało opiniotwórczo-doradcze, wpisujące się w szerszy dialog uczelni z interesariuszami i otoczeniem, którego szczególnie istotną częścią jest biznes. Jednym z głównych zadań rady będzie wsparcie konsultacyjne prac nad strategią SGH. Spotkania rady odbywać się będą cyklicznie. Klub Partnerów SGH – zrzeszający firmy współpracujące z uczelnią szczególnie blisko – działa od 1998 roku.

Bank Millennium dołączył do Klubu Partnerów SGH

Tego samego dnia Bank Millennium dołączył do Klubu Partnerów SGH. Jednym z punktów porozumienia między uczelnią a nowym partnerem jest utworzenie w budynku głównym przestrzeni coworkingowej dla studentów i absolwentów.

Archiwum