Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Jesteś tu: Oferta SGH > Polski > Aktualności

Nabór do MPPD z University Duisburg-Essen 2018

2018-05-09 cpm kategoria: informacja Studenci wyjeżdżający 

​CPM informuje, iż otwarty został nabór aplikacji do Magisterskiego Programu Podwójnego Dyplomu z Mercator School of Management (MSM), University of Duisburg-Essen, Niemcy. Termin składania aplikacji upływa 5 czerwca 2018.

Program jest dostępny dla kandydatów, którzy od r.a. 2018/2019 zamierzają studiować na stacjonarnych studiach II stopnia na kierunku finanse i rachunkowość.

Ze względu na wyjazd na MPPD już na pierwszym roku studiów kwalifikacja odbywa się wiosną; jest to kwalifikacja warunkowa a ostateczna decyzja jest podejmowana po dostarczeniu przez studenta zaświadczenia o przyjęciu na stacjonarne studia II stopnia na wyżej wymienione kierunki.

Dokumenty aplikacyjne należy złożyć do 5 czerwca 2018 r. do godz. 13.00 w pok. 7 [bud. A, Centrum Programów Międzynarodowych].


Archiwum