Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 STUDIA DOKTORANCKIE – III stopnia

 

studiadoktoranckie.jpegStudia doktoranckie dostępne są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym – również w jęz. angielskim. Piętnaście programów umożliwiających uzyskanie stopnia doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinach: ekonomia, nauki o zarządzaniu, finanse, a także stopnia doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie: nauki o polityce publicznej.

Studia doktoranckie trwają od sześciu do ośmiu semestrów, prowadzone są przez Kolegia SGH.


REJESTRACJA TRWA 

Zapraszamy do uzupełniającej rekrutacji na Niestacjonarne Studia Doktoranckie w Kolegium Zarządzania I Finansów termin rejestracji do 17 września 2018 r.

 

Do 16 września 2018 r. prowadzona jest rekrutacja uzupełniająca na studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej:

 

Zapraszamy na Niestacjonarne Studia Doktoranckie w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.
Studia umożliwiają uzyskanie stopnia doktora w dyscyplinach: ekonomia lub finanse lub nauki o polityce publicznej. Studia przygotowują wysoko kwalifikowane kadry dla przedsiębiorstw, instytucji finansowych i bankowych, praktyki gospodarczej, instytucji państwowych, organizacji międzynarodowych, uczelni i instytutów naukowo-badawczych itp. Dokumenty należy składać do: 20 września 2018 r.
 

Dodatkowa  rekrutacja na Stacjonarne i Niestacjonarne Studia Doktoranckie prowadzone w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w dyscyplinach: ekonomia, finanse i nauki o zarządzaniu - rejestracja trwa do 12 września 2018 r.

 

 Oferta Dydaktyczna

 
 

 Warto studiować w SGH

 

W najnowszym badaniu wynagrodzeń Sedlak & Sedlak wśród magistrów najlepiej wypadają absolwenci SGH. „Najwyższe miesięczne wynagrodzenia całkowite w 2017 otrzymywali absolwenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – 8228 zł. Połowa z nich zarabiała w granicach od 5789 do 12 100 zł. Więcej informacji


W „Rankingu Szkół Wyższych 2017” opublikowanym przez „Perspektywy” zajęliśmy 1. miejsce w kategorii uczelni ekonomicznych, a nasze kierunki ekonomia, finanse i rachunkowość oraz zarządzanie zajęły wszystkie trzy miejsca na podium w kategorii kierunków ekonomicznych. Wśród ogółu uczelni akademickich jesteśmy na 12. miejscu. Więcej informacji o rankingach​

 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
Rekrutacja na studia doktoranckie 2018/2019
 
 

 Zasady przyjęć

 

Warunki i tryb rekrutacji na pierwszy rok studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w roku akademickim 2018/2019:

 

Regulamin Studiów Doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie:

Najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce