Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Rekrutacja krok po kroku – CUDZOZIEMCY NA ZASADACH INNYCH NIŻ DLA OBYWATELI POLSKICH

 
 
Studia w SGH w Warszawie?
To proste!

Zostań częścią międzynarodowej społeczności studenckiej SGH – najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce.

Skrócona informacja dla cudzoziemców


krok 1
Zarejestruj się w Systemie Rekrutacyjnym dla Cudzoziemców (SRC). Pamiętaj o wypełnieniu wszystkich pól i wgraniu zdjęcia legitymacyjnego. 
W ramach jednego konta można rekrutować się na studia stacjonarne, niestacjonarne popołudniowe i sobotnio-niedzielne oraz studia stacjonarne w języku angielskim.

Koniecznie zaznacz, na jakich warunkach chcesz podjąć studia.

 
krok 2
 
 
Sprawdź wiadomość na swoim koncie. Udało Ci się przejść dalej? Świetnie! Teraz skompletuj wymagane dokumenty.

Pamiętaj o dokumencie potwierdzającym znajomość języka polskiego. Jeśli go nie masz, możesz przystąpić do testu kwalifikacyjnego w SGH.

 
 
krok 3
 
Dostarcz komplet dokumentów do Działu Promocji i Rekrutacji i pozostaje Ci tylko czekać na informację o odbiorze decyzji o przyjęciu.

Jeśli udało Ci się spełnić wymagane kryteria (rejestracja i złożenie dokumentów), a weryfikacja dokumentów przebiegła pozytywnie, możesz mieć pewność, że dostaniesz się na studia