Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Rekrutacja cudzoziemców na studia I stopnia

 

Jeśli planujesz wziąć udział w rekrutacji na studia na zasadach cudzoziemców (na zasadach odpłatności dewizowej lub jako stypendysta Rządu Polskiego), jesteś we właściwym miejscu.

​Wziąć udział w rekrutacji na zasadach dla cudzoziemców mogą:

  • cudzoziemcy, którzy nie posiadają żadnego dokumentu uprawniającego do rekrutacji na zasadach obywateli polskich,
  • obywatele państw Unii Europejskiej,
  • posiadacze Karty Polaka.

Cudzoziemcy posiadający ważną Kartę Polaka albo obywatelstwo państw członkowskich Unii Europejskiej) MOGĄ WYBRAĆ, czy chcą ubiegać się o przyjęcie na studia na zasadach obowiązujących obywateli polskich, czy na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich.

Cudzoziemcy posiadający pozwolenie na pobyt z adnotacją o dostępie do rynku pracy mogą wziąć udział w rekrutacji na zasadach obywateli polskich na studia płatne (niestacjonarne sobotnio-niedzielne lub popołudniowe).

UWAGA: Stypendyści Rządu Polskiego MUSZĄ rekrutować się na zasadach cudzoziemców. Stypendium RP przysługuje wyłącznie na studiach stacjonarnych w języku polskim.


 

Jeśli jesteś cudzoziemcem i chciałbyś rekrutować się na zasadach obowiązujących obywateli polskich, sprawdź czy posiadasz dokument uprawniający do rekrutacji na zasadach dla obywateli polskich, następnie przejdź do strony rekrutacji na zasadach obowiązujących obywateli polskich