Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
Сайт для кандидатов из Беларуси 中国申请者页面 Page for candidates from India Сайт для кандидатів з України OFERTA SGH
International Tourism, Hotel Industry and Leisure Services : International Tourism, Hotel Industry and Leisure Services – Studia magisterskie | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
International Tourism, Hotel Industry and Leisure Services
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 International Tourism, Hotel Industry and Leisure Services

 

Studia drugiego stopnia na kierunku International Tourism, Hotel Industry and Leisure Services w SGH dostarczają zaawansowanej wiedzy i umiejętności jej zastosowania w zakresie prowadzenia działalności w sferze turystyki i usług czasu wolnego.

Absolwenci kierunku mogą podejmować pracę w hotelarstwie, biurach podróży, przedsiębiorstwach świadczących usługi rekreacyjne i rozrywkowe, przedsiębiorstwach z otoczenia rynku turystycznego, a także w instytucjach administracji publicznej, organizacjach pozarządowych oraz w jednostkach doradczych wyspecjalizowanych w doradztwie i badaniach rynku turystycznego i usług czasu wolnego. Absolwenci przygotowani są również do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek, a także do podejmowania studiów trzeciego stopnia.

 

 Specjalności

 
​Na tym ki​erunku nie ma specjalności.
 
 

 Czesne

 

1800 euro za semestr

 

 Organizacja studiów

 

Język wykładowy: angielski

Tryb studiów: stacjonarny

Czas trwania: 2 lata (4 semestry)

Więcej informacji o kierunku studiów dostępnych jest w Informatorze SGH, Informatorze o kierunkach w języku angielskim oraz na stronie kierunku w wersji angielskiej.

Postępowanie kwalifikacyjne wobec kandydatów na studia w języku angielskim polega na rejestracji w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym i weryfikacji złożonych wymaganych dokumentów. W przypadku większej liczby kandydatów niż miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe zasady przyjęć: 
​​
 

 Materiały informacyjne

 
 
 

 Oferta edukacyjna

 
 

 Zobacz także

 
 
 

 Kontakt

 

Dział Promocji i Rekrutacji

al. Niepodległości 162
pokój 37, budynek główny
02-554 Warszawa

tel. 22 564 77 77
e-mail: rekrutacja@sgh.waw.pl

godziny pracy działu: 8:00-16:00
(od poniedziałku do piątku)

Jesteśmy najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce wg rankingu fundacji Perspektywy