Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Zasady rekrutacji na zasadach cudzoziemców na rok akademicki 2018/2019

 

Rekrutacja cudzoziemców, podejmujących studia na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich, przebiega w następujących etapach:

  1. rejestracja w systemie dla cudzoziemców,
  2. w przypadku nieposiadania potwierdzenia znajomości jęz. polskiego, przystąpienie do testu z języka polskiego w SGH (poziom C1)
  3. złożenie wymaganych dokumentów,
  4. weryfikacja złożonych dokumentów,
  5. wydawanie decyzji o przyjęciu na studia,
  6. informacja odnośnie rejestracji na przedmioty wysłana w formie komunikatu przez Dziekanat Studium Magisterskiego na konto rekrutacyjne.

Ważne: wymagane w rekrutacji dokumenty należy złożyć osobiście w Promocji i Rekrutacji, upoważnić do tego osobę trzecią (wzór upoważnienia) lub wysłać je pocztą. Nie przyjmujemy dokumentów wysłanych drogą mailową.

Nie należy ich również wgrywać do systemu rekrutacyjnego.

REGULACJE WEWNĄTRZUCZELNIANE

Zarządzenie Nr 13 Rektora SGH z dnia 23 kwietnia 2014 r. w sprawie warunków i trybu podejmowania przez cudzoziemców studiów wyższych w SGH na zasadach innych niż obowiązujące obywateli polskich.

KTO MOŻE APLIKOWAĆ NA ZASADACH DLA CUDZOZIEMCÓW

Skrócona informacja dla cudzoziemców


 
 
 

 Ważne Informacje