Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Studia podyplomowe

 
studia_podyplowe.jpeg128 programów studiów dla absolwentów pierwszego i drugiego stopnia, którzy przeważnie rozpoczęli już karierę zawodową i chcą poszerzyć swoje kompetencje zwiększając atrakcyjność na rynku pracy. Studia oferowane przez Szkołę Główną Handlową wybiera aż 67% osób 
w wieku 25-36 lat. 7/10 naszych słuchaczy decyduje się ukończyć pierwsze studia właśnie u nas! Aż 75% wybiera studia w SGH by podnieść kwalifikacje zawodowe

Prestiż uczelni przyciąga studentów z całej Polski. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się unikatowe kierunki, niedostępne w konkurencyjnych polskich uczelniach. Zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, raz na dwa tygodnie. 10 miesięcy intensywnej nauki gwarantuje aktualną wiedzę, którą przekazujemy w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Każdy program studiów to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć. Ograniczona liczba miejsc powoduje, że rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy do roku. Uczelnia nie pobiera opłaty rekrutacyjnej, 
a o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń kandydatów. Podyplomowe studia w SGH dostępne są dla osób indywidualnych oraz firm. Ogromny potencjał naukowy SGH doceniają podmioty gospodarcze, dla których uczelnia przygotowuje dedykowane programy nauczania.  
 

 Dołącz do najlepszych!

 
​​Dołącz do najlepszych! Wybierz prestiżowe studia.
 • 0 zł opłaty rekrutacyjnej
 • 10 miesięcy nauki
 • udogodnienia dla osób niepełnosprawnych
 • zajęcia dwa razy w miesiącu (weekendy)
 • dogodna lokalizacja
 • członkostwo w prestiżowym Klubie Absolwenta SGH
 • dofinansowanie wybranych programów ze środków UE
 • elastyczne warunki finansowania nauki - pożyczka na studia
BANK-PEKAO-CMYK-VETT.png
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 Opinie absolwentów

 
opinie.png

 

 Porozmawiajmy o Twoim rozwoju zawodowym

 
sp_doradca.png
 
Planowanie ścieżki rozwoju zawodowego wymaga rozeznania na rynku pracy, wysokiej świadomości umiejętności i solidnego wykształcenia. Planujesz zmianę pracy, pretendujesz do awansu? A może planujesz usystematyzować zdobytą wiedzę? Niezależnie od Twojego celu doradzimy Ci, które studia pomogą zrealizować zawodowe plany.​


sp_mail.png
Napisz do nas: podyplomowe@sgh.waw.pl
 

 Kierunki studiów podyplomowych

 

Wyszukaj preferowany kierunek za pomocą wyszukiwarki lub przeglądaj pełną listę studiów podyplomowych, doktoranckich oraz ścieżek studiów.

ajax-loader.gif
 

 MATERIAŁY INFORMACYJNE

 
 • Folder o Uczelni
 • 2,87 MB
 • Ulotka studia podyplomowe
 • 683,92 KB
   
   
  0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej. 
   
   
   
   
  Atrakcyjna pożyczka na studia! Rata już od 109 zł miesięcznie. Nie musisz odkładać decyzji o podjęciu studiów na później!  SGH we współpracy z Bankiem Pekao SA przygotowała pożyczkę na studia podyplomowe. Szczegółowe informacje  na temat pożyczki.
   
   
  10 miesięcy nauki 
  Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacja na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
   
   
  Udogodnienia dla niepełnosprawnych 
  Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
   
   
  Zajęcia w weekendy 
  Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach odbywają się dwa razy w miesiącu 
  w weekendy.​
   
   
  Dofinansowane programy studiów 
  Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowaniem Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
   
  Dogodna lokalizacja  
  Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Lokalizacja SGH​.
   
   
  Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
   
   

   Serdecznie zapraszam!

   
  sp_tomasz_szapiro.jpgOd ponad 20 lat oferujemy studia podyplomowe, które wspiera​ją rozwój zawodowy 
  i podnoszą kompetencje pracowników. Co roku ponad 4000 naszych słuchaczy uzyskuje dyplom, który jest potwierdzeniem zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zapraszam Państwa na studia na jednym ze 128 kierunków.  Warto dołączyć do grona absolwentów SGH. 
  Tomasz Szapiro, rektor
   

   Podnieś kwalifikacje!

   
  ​​   
   

   Studia dla Ciebie

   
   
  Wpisz swoje sugestie
  Telefon:
  E-mail:
  Imię i nazwisko:
  Nazwa instytucji:
  Wpisz kod z obrazka powyżej

  Podziel się z nami Twoimi oczekiwaniami. Co chciałbyś studiować?

  NAPISZ DO NAS
   

   PRZYDATNE LINKI