Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Pożyczka na studia podyplomowe

 
Pożyczka na studia​​
 
Nie musisz odkładać decyzji o podjęciu studiów na później!  SGH we współpracy z Bankiem Pekao SA przygotowała pożyczkę na studia.
 
To innowacyjny produkt finansowy, który pozwoli Ci podnieść kwalifikacje zawodowe bez obciążania domowego budżetu. ​
 
Dzięki atrakcyjnym warunkom spłatę pożyczki będziesz mógł rozłożyć na niskie raty.
 
Stać Cię na prestiżowe studia!
 
bank_pekao_logo_200.jpg 
SGH_PS_pozyczka_1.jpg
SGH_PS_pozyczka_2.jpg
SGH_PS_pozyczka_3.jpg
SGH_PS_pozyczka_4.jpg 
 
 

 133 kierunków

 
​Wybierz jeden ze 133 kierunki studiów podypomowych oferowanych przez SGH. 
 
Zajęcia odbywają się w weekendy w formie dwudniowych zjazdów, raz na dwa tygodnie lub w tygodniu. 10 miesięcy intensywnej nauki gwarantuje aktualną wiedzę, którą przekazujemy w formie wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Każdy program studiów to doskonałe połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć. Ograniczona liczba miejsc powoduje, że rekrutacja na studia prowadzona jest dwa razy do roku. ​Lista programów dostępnych w SGH
 

 Dokumenty

 
 • ​​podanie o przyjęcie na studia
 • ankieta
 • życiorys (CV)
 • odpis dyplomu ukończenia szkoły wyższej
 • wypełniony kwestionariusz osobowy
 • 2 fotografie
 • numer konta lub adres
 • oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych

Lista dokumentów do pobrania

 

 Pożyczka

 
 • ​nawet 84 raty
 • 8,88% rocznie
 • finansowanie studiów
  do kwoty 150 000 zł
 • 0 zł za prowadzenie konta

Więcej informacji o pożyczce

 

 Zajęcia

 
​​Wykłady i ćwiczenia w ramach studiów podyplomowych w SGH odbywają się w weekendy. Każdy program studiów posiada indywidualny harmonogram. O przebiegu zajęć, terminach zjazdów i kolejności realizowanych przedmiotów informują kierownicy studiów.
Porozmawiajmy o studiach
 

 Przyjemność studiowania

 
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 

 Szczegóły oferty

 
* Miesięczna rata 99,15 zł dla pożyczki w kwocie 6.000 zł przy założeniu spłaty w okresie 84 miesięcy, oprocentowania zmiennego w skali roku 8,88% i 4% prowizja za udzielenie pożyczki. Przedstawiona kwota raty nie jest oferta handlową.
 
RSSO: Warunki dotyczą wniosków o udzielenie Pożyczki Ekspresowej złożonych do dnia 30.06.2015 r. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę innych zobowiązań kredytowych zaciągniętych w Banku Pekao S.A. Skorzystanie z warunków jest uzależnione od posiadania w Banku Pekao S.A. rachunku typu Eurokonto (lub od otwarcia go najpóźniej w chwili zawarcia umowy pożyczki) i zasilania go wpływami z tytułu dochodów. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla całkowitej kwoty pożyczki 15 500 zł spłacanej w 36 równych ratach w wysokości 509,97 zł wynosi, w zależności od typu posiadanego rachunku Eurokonto, od 11,92 %, przy założeniu oprocentowania zmiennego 8,88% w stosunku rocznym, prowizji za udzielenie pożyczki 4% oraz opłaty za prowadzenie rachunku Eurokonto Net 0 zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 2 213,07 zł i prowizja 645,83 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 18 358,90 zł), do 14,66%, przy tych samych parametrach cenowych oraz opłacie za prowadzenie rachunku Eurokonto Premium Plus 17,99 zł miesięcznie (na całkowity koszt pożyczki składają się odsetki 2 213,07 zł, prowizja 645,83 zł i opłata za prowadzenie konta 647,64 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 19 006,54 zł). Bank podejmuje decyzję o udzieleniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny zdolności kredytowej. Szczegółowe informacje w oddziałach Banku u Doradcy Klienta lub pod numerem infolinii 801 325 325 (opłata wg cennika operatora).​

Pożyczka na studia nie jest produktem wiązanym, a zatem kandydat na studia zobowiązany jest do uregulowania płatności za studia z konta na rzecz SGH ze środków przekazanych przez bank na wskazane przez pożyczkobiorcę konto.

Bank uzależnia dezycję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Do oceny zdolności kredytowej niezbedne są dokumenty wskazane przez bank.

 

 Najlepsze studia

 
​​​O naszej ofercie edukacyjnej piszą prestiżowe media branżowe: