Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi : Korzyści
Podyplomowe Studia Administrowania Funduszami Unijnymi
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
​Nasze studia, które kierujemy do właścicieli i pracowników przedsiębiorstw prywatnych planujących wykorzystanie środków unijnych, pracowników administracji państwowej i terenowej różnego szczebla, pracowników organizacji pozarządowych, a także do osób indywidualnych i osób bezrobotnych, pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, bądź rozpocząć własną działalność doradczą w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania funduszy unijnych.
 

 Korzyści dla studenta

 
​Studia dadzą oraz rozwiną zauważalne umiejętności nadające się, niejako "z marszu", do wykorzystania podczas tworzenia własnego wniosku o dotacje unijne czy też administrowania funduszami unijnymi.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Studia podyplomowe organizowane przez naszą Uczelnię to nie tylko program zajęć i wykładowcy. To również szansa dla pracownika na spotkanie nowych ludzi, wymianę myśli, problemów, wspólne omawianie projektów, ćwiczenia i warsztaty. Wszystko to pozwala się wymienić doświadczeniami. Efektem może być dopływ świeżych pomysłów i nowych rozwiązań. Nie chodzi, więc tylko o to, żeby z samych studiów wynieść nie wiadomo jak dużą wiedzę (nikt nie jest w stanie przekazać 100 proc. wiedzy, a żaden słuchacz nie jest w stanie 100 proc. wiedzy sobie przyswoić), lecz o otwartość, spotkanie z czymś nowym, szansę na wymianę myśli oraz spostrzeżeń. Wniesienie przez pracownika takiej wiedzy to zupełnie, co innego niż nawet cyklicznie organizowane spotkania w firmie typu burza mózgów, kiedy dyskutuje się nad projektami wciąż w tym samym gronie. Ponadto skierowanie na studia podyplomowe odpowiedniego pracownika może zapewnić dodatkowe korzyści poprzez czynnik mnożnikowy. Zadziała on, jeżeli pracownik będzie wstanie podzielić się zdobytą wiedzą ze współpracownikami.