Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania : Nowoczesna Praktyka Zarządzania - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Akademia Menedżerska - Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą

 
​Szanowni Państwo, polecamy podjęcie Studiów Podyplomowych Akademia Menedżerska – Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą, ponieważ są one okazją do zaktualizowania, uzupełnienia i poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Na naszych studiach dowiedzą się Państwo o najnowszych, ale również sprawdzonych, dobrych praktykach zarządzania, będą Państwo mieli okazję przećwiczyć ich zastosowanie na konkretnych przykładach oraz poznać sposoby identyfikowania, diagnozowania i projektowania rozwiązań problemów napotykanych w praktyce zarządczej.

Zajęcia na naszych studiach prowadzą najbardziej doświadczeni wykładowcy SGH i zaprzyjaźnionych innych renomowanych Uczelni, z wieloletnim stażem we współpracy z praktyką gospodarczą w charakterze doradców, ekspertów, biegłych, rzeczoznawców, członków rad nadzorczych. Formuła naszych studiów umożliwi Państwu zaprojektowanie wybranej działalności biznesowej w formie biznesplanu, który będzie efektem końcowym wykładów, seminariów i ćwiczeń. Wiele prac końcowych, które powstały w ramach naszych studiów, zostało wykorzystanych w praktyce gospodarczej, zarówno przez pracodawców jak i uczestników naszych studiów.
 

 Dlaczego Warto

 
Nasze studia dostarczają ich uczestnikom kompleksowej wiedzy z zakresu zarządzania wszystkimi głównymi funkcjami przedsiębiorstwa, a wiec produkcją, handlem, finansami, zaopatrzeniem i funkcją personalną. Dogodna forma organizacyjna zajęć umożliwi Państwu pogodzenie tych studiów z pracą zawodową oraz obowiązkami rodzinnymi. Wykłady, seminaria i ćwiczenia opierają się na wielu przykładach z praktyki polskiej i zagranicznej, co pozwala skonfrontować własną wiedzę i umiejętności z najlepszymi praktykami przodujących firm.
 

 Opinie o studiach

 

Studia menedżerskie w SGH są studiami bardzo interesującymi i poruszającymi ważne zagadnienia. Przedstawiają wszystkie ważne tematy w pigułce, wykorzystując przede wszystkim wiedzę praktyczną. Zgłębienie wiedzy każdego bloku to pięć lat studiów, stąd trzeba byłoby na to poświęcić 50 lat studiowania, a wszystko zamyka się w jednym roku. Polecam te studia.
Piotr Andrzej Pawłowski

 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Bożena Pieńkos
e-mail: Bożena Pieńkos
telefon: 22 5649340
telefon: 608 123 954

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
 

 320 absolwentów

 
  •  rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe