Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Akademia Profesjonalnego Coacha” : Akademia profesjonalnego coacha
Podyplomowe Studia „Akademia Profesjonalnego Coacha”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Studia Podyplomowe „Akademia Profesjonalnego Coacha"

 
Poszukujesz studiów dających praktyczne umiejętności?
Chcesz uzyskać świadectwo i jednocześnie certyfikat CoachWise S.A.?
Zależy Ci na tym, aby zajęcia były prowadzone przez znanych, doświadczonych coachów i wykładowców?
Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu, karierze zawodowej?
Poszukujesz rozwiązań pozwalających Ci na łączenie Twojej aktualnej pracy z możliwością wykonywania innego zawodu i uzyskiwania dodatkowego zarobku?
Lubisz pracę z ludźmi?
Chcesz zrobić coś dla Siebie?
Zwracasz uwagę na konkretny program studiów?
Poszukujesz studiów innych niż dotychczasowe?
Chcesz udoskonalić swoje kompetencje zarządcze w pracy z ludźmi?

Jeżeli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, zaloguj się na stronę… i złóż dokumenty.
Zacznij ciekawą przygodę, dzięki której poczujesz, jak wiele zależy od Ciebie, a cele realizujesz, bo chcesz, je osiągać, a nie, dlatego, że musisz.
 

 Dlaczego Warto

 
 • Uzyskanie podwójnego dyplomu – zarówno świadectwa SGH, jak i certyfikatu Coachwise S.A.
 • Dostęp do najbardziej rozpropagowanego programu kształcenia coachów w polskim biznesie – ponad 5000 absolwentów
 • Komplet wymaganych kryteriów na drodze do uzyskania akredytacji ICF na poziomie ACC – 60 godzin edukacyjnych oraz 10 godzin mentor coachingu (3 indywidualne godziny poza programem studiów)
 • Akredytacja programu w International Coach Federation – największego i najbardziej stowarzyszenia zawodowego coachów – uproszczona procedura egzaminacyjna dla coachów.
 • Spełnianie najostrzejszych reżimów dla programów kształcenia zawodowego coachów – część programu o statusie ACTP (Accredited Coach Training Program) – najwyższy możliwy poziom akredytacji ICF – do przeprowadzania egzaminów w imieniu ICF włącznie,
 • Zajęcia prowadzi zespół doświadczonych coachów, psychologów, trenerów – wśród nich – coachowie wyłącznie praktykujący ze stażem minimum 1250 godzin coachingu biznesowego, posiadający min akredytację ICF Professional Certified Coach.
 • Kompleksowe poznanie procesu coachingowego i pozyskanie bardzo praktycznej wiedzy
 • Konkretny program studiów
 • Jedyne tego rodzaju studia na SGH
 • Renoma SGH – uczelni o najwyższej pozycji w rankingach
 • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych eventach
 

 Opinie o kierunku

 

Miałam przyjemność uczestniczyć w pierwszej edycji Podyplomowych Studiów na SGH w Warszawie, których kierownikiem i wykładowcą była dr Joanna Żukowska. Z perspektywy uczestniczki chciałabym podkreślić fakt świetnej organizacji merytoryczno-logistycznej studiów. Zajęcia odbywały się zgodnie z harmonogramem, planowo. Z punktu widzenia merytorycznego, dr Żukowska zapewniła nam, studentom najwyższy poziom wykładowców, dając możliwość dobrego rozwoju i nabywania wiedzy. Jako studentka mogłam zawsze liczyć na jej wsparcie i szybką reakcję na zgłaszane uwagi. Stworzyła nam poczucie bezpieczeństwa oraz pomagała w znalezieniu się na rynku pracy. Jej niebywały entuzjazm i profesjonalizm połączone z miłą osobowością powodują, że jest to właściwa osoba by pełnić tę funkcję. Z całą stanowczością bardzo polecam.
Beata Marciniak

Podzielę się informacją, że dzisiaj przeprowadzona przeze mnie sesja coachingowa została oceniona już na poziom ACC, a niektóre interwencje na poziom wyżej, z czego bardzo się cieszę.
To sprawia, że mam wrażenie, że moi klienci na coaching grupowy pozostają pod stosunkowo dobrą opieką. Bardzo się cieszę, że jestem słuchaczką tej edycji studiów podyplomowych.
Na pewno podzielę się z innymi pozytywną recenzją programu, przede wszystkim ze względu na różnorodność poruszanych tematów i program CoachWise.
Czuję i wiem, że jestem pełna wiedzy, nowych refleksji, a moje kompetencje jako coacha rosną, pod kierunkiem doskonałych mentorów.
Diana Baranowska – słuchaczka I edycji SP Akademia Profesjonalnego Coacha

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Agnieszka Kiersnowska
tel. + 48 22 564 8671, + 48 22 564 9226
e-mail: Agnieszka Kiersnowska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8 pok 106

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 NOWY KIERUNEK

 

 Partnerstwo z Coachwise S.A.

 • dostęp do know-how CoachWise™ – pioniera coachingu w Polsce,
 • 11 lat doświadczenia w profesjonalnej edukacji coachingowej oraz we wdrażaniu programów coachingowych – pierwsza akredytowana szkoła coachingu w Centralnej Europie
coachwise_tm_.jpg
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe