Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Biznesu na Rynkach Wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej : Korzyści
Podyplomowe Studia Biznesu na Rynkach Wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Korzyści dla studenta

 

​Oferowane przez nas Podyplomowe Studia Biznesu na rynkach Wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej umożliwiają uzyskanie różnorodnych korzyści w życiu zawodowym i osobistym.

Kompleksowość omawianych zagadnień
Program Studiów zawiera szeroki i pełny zakres zagadnień związanych z zarządzaniem biznesem na rynkach wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej, w tym zarówno aspekty strategiczne, operacyjne, a także uwarunkowania biznesu na tych rynkach.

Synergiczność
Słuchacze mają możliwość zdobycia wiedzy dającej się zastosować w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji je wspierających oraz na różnych stanowiskach. Mogą skonfrontować swoje doświadczenia z opiniami praktyków mających doświadczenie w różnorodnych obszarach biznesu na rynkach wschodzących.

Praktyczność pozyskanej wiedzy
W programie kładzie się szczególny nacisk na aktualność i praktyczne zastosowanie przekazywanej wiedzy i kształtowanych umiejętności. Słuchacze będą mieli możliwość pozyskania umiejętności zastosowania kluczowych narzędzi stosowanych w biznesie międzynarodowym z uwzględnieniem kontekstu rynków wschodzących Azji, Afryki i Ameryki południowej, które będą mogli wykorzystać w swojej działalności zawodowej. Pozwoli to usprawnić podejmowane działania i podnieść ich efektywność, a niekiedy też uniknąć kosztownych błędów.

Korzystanie z doświadczeń wykładowców i różnorodnych form zajęć
Zajęcia prowadzone są przez wykładowców o wieloletnim doświadczeniu praktycznym oraz dydaktycznym. Interaktywne formy zajęć umożliwiają rozwijanie umiejętności i kompetencji istotnych w biznesie na rynkach wschodzących, w tym związanych z pracą zespołową i otwartością kulturową. Uczestnicy przygotowują w grupach projekty, a także rozwiązują wspólnie opisy przypadków. Ważnym aspektem programu jest kształtowanie kompetencji menedżerskich.

Wsparcie w rozwoju zawodowym
Słuchacze Studiów uzyskują wiedzę i umiejętności dotyczące zastosowania różnych narzędzi i technik, stosowanych w biznesie międzynarodowym z uwzględnieniem specyfiki rynków wschodzących Azji, Afryki i Ameryki południowej. Zdobyta i potwierdzona cenionym na rynku dyplomem SGH w Warszawie wiedza, ma duże znaczenie w procesie ubiegania się o lepszą pracę jak i w przypadku awansu wewnętrznego. Jest to także wyjątkowa okazja do poznania wielu osób o zbliżonych zainteresowaniach zawodowych, a także możliwość wymiany doświadczeń z różnych obszarów biznesu międzynarodowego.

Obszerne materiały
Słuchacze otrzymają w wersji elektronicznej obszerny komplet materiałów dydaktycznych, obejmujących elektroniczne wersje prezentacji z wykładów oraz zestaw publikacji książkowych z zakresu tematyki studiów.

 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
​Przekazane uczestnikom wiedza, umiejętności i kompetencje z zakresu biznesu na rynkach wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej odwołują się do najlepszych praktyk tak polskich, jak i zagranicznych przedsiębiorstw osiągających sukcesy na tych rynkach oraz doświadczeń zarządzających nimi menedżerów.
Świadectwo ukończenia studiów uzyskane przez pracownika podkreśla solidność i renomę organizacji. Świadczy o wysokiej dbałości o rozwój kompetencji. Ułatwia zdobycie zaufania kontrahentów poprzez posługiwanie się sprawdzonymi i rozpoznawalnymi praktykami i technikami w zakresie biznesu międzynarodowego, a w szczególności z uwzględnieniem specyfiki rynków wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej
Jeszcze większe korzyści może uzyskać organizacja dzięki skierowaniu na Podyplomowe Studia Biznesu na Rynkach Wschodzących Azji, Afryki i Ameryki Południowej grupy pracowników. Po ukończeniu studiów będą oni posługiwali się wspólnym językiem, jednoznacznym rozumieniem procesów zachodzących w biznesie międzynarodowym, co jest kluczowym elementem podnoszenia sprawności organizacji. W czasie zajęć, dzięki wspólnej realizacji projektu  oraz grupowej analizie studiów przypadków, pracownicy podniosą poziom umiejętności interpersonalnych, zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji projektów z zakresu ekspansji na rynki wschodzące, dzięki czemu będą mogli inicjować zmiany w organizacji.