Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe” : Blockchain, inteligentne kontrakty oraz waluty cyfrowe
Podyplomowe Studia „Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia Blockchain, Inteligentne Kontrakty oraz Waluty Cyfrowe

 
Studia poświęcone są problematyce wdrażania tzw. technologii blockchain oraz inteligentnych kontraktów. Uczestnicy studiów zdobędą najbardziej aktualną wiedzę dotyczącą aspektów ekonomiczno-finansowych, technicznych oraz prawnych. Poznają także wdrożone lub wdrażane rozwiązania prezentowane przez najwyższej klasy specjalistów.
 
Program studiów obejmuje 232 godziny zajęć. 

W części biznesowej programu Słuchacze poznają w jaki sposób można wykorzystać sieć bitcoin lub protokół blockchain do zbudowania wartości biznesowej przedsiębiorstwa. W części technicznej, przedstawione zostaną podstawy kryptografii i technologii blockchain, na której bazują kryptowaluty. W trakcie studiów Słuchacze zapoznają się z genezą, funkcjonowaniem, podstawami kryptograficznymi i informatycznymi blockchain oraz teorią i praktyką implementacji rozwiązań na nich opartych, uwarunkowaniami prawno-regulacyjnymi, technicznymi, ekonomicznymi. Ponadto Słuchaczom prezentowane będą potencjalne, planowane oraz faktycznie wdrażane rozwiązania wykorzystujące tę technologię, w tym najważniejsze polskie projekty i modele biznesowe przedsiębiorstw oraz rozwiązania dostarczane przez spółki doradcze.

Program przewiduje również warsztaty, w ramach których Słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem programów komputerowych wspomagających budowanie ekosystemów opartych na blockchain oraz podstawami pisania kodu aplikacji w ramach najważniejszych platform blockchain-as-a-service. Zostaną także omówione waluty wirtualne (kryptowaluty) oraz ich ekosystem, jako pierwsza kompletna i trwała implementacja technologii blockchain.
 
Zostaną także omówione waluty wirtualne (kryptowaluty) oraz ich ekosystem, jako pierwsza kompletna i trwała implementacja technologii blockchain.
 
 

 Dlaczego Warto

 
- pierwsze w Polsce studia podyplomowe w tym zakresie,
- najwyższej klasy specjaliści,
- połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką (case study wdrożeń),
- najbardziej aktualna, interdyscyplinarna wiedza w obszarze blockchain.
 
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​Alicja Ozga
e-mail: ​​Alicja Ozga

telefon: 225649295

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 

 

 

 Nowy Kierunek

 
  • unikatowy charakter programu studiów
  • połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką (case studies)
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe