Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych : Business Intelligence - systemy wspomagania decyzji biznesowych
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia business intelligence - systemy wspomagania decyzji biznesowych

 
Celem studiów jest dostarczenie wiedzy w zakresie wykorzystania metod analitycznych i systemów wspomagania decyzji w biznesie. Szczególny nacisk jest położony na poznanie metod analizy wymagań biznesowych, wykorzystania metod eksploracji danych (data mining) oraz efektywnego wykorzystania systemów Business Intelligence dla wsparcia analiz finansowych, sprzedaży, kosztów, klienta, itp. w celu zwiększania wartości przedsiębiorstwa.
 

 Dlaczego Warto

 
  1. Unikalny w Polsce program obejmujący całość zagadnień związanych z podstawami technologicznymi oraz pełnym spektrum biznesowych zastosowań technik wspomagania decyzji klasy Business Intelligence (BI).
  2. Dyplom najstarszej i najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest obecnie najstarszą i najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce, a zarazem jednym z wiodących uniwersytetów ekonomicznych w Europie.
  3. Skrupulatnie dobrani wykładowcy, ludzie znani w branży BI w Polsce. Zajęcia prowadzone są m.in. przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Politechniki Wrocławskiej oraz praktyków i konsultantów biznesowych z renomowanych firm doradczych.
  4. Studia umożliwiają nawiązywanie cennych kontaktów w środowisku menedżerów BI, zarówno podczas zajęć, w trakcie imprez towarzyszących oraz społeczności na Facebooku Ze względu na bardzo dużą rozpoznawalność studium w branży usług BI, wszyscy zainteresowani słuchacze mają możliwość otrzymywania ofert pracy w trakcie zajęć.
 

 Opinie o kierunku

 

 

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​​Ilona Jastrzębska
e-mail: Ilona Jastrzębska

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
​Kolegium Analiz Ekonomicznych
ul. Madalińskiego 6/8, pok. 119
02-513 Warszawa

telefon: 225649237, 503111551

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 

 

 

 Ponad 300 absolwentów

 
  • ​rekrutacja zimowa
  • współpracujemy z wieloma firmami oferującymi produkty/usługi w obszarze szeroko rozumianego BI, w tym m.in. z: Statistica (StatSoft), IDC, FIG, SAP,  SAS Institute, Microstrategy, Atos Origin, GramSoftware, Analyx
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe