Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych : Dlaczego warto?
Podyplomowe Studia Business Intelligence – Systemy Wspomagania Decyzji Biznesowych
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Dlaczego warto

 
  1. ​Unikalny w Polsce program obejmujący całość zagadnień związanych z podstawami technologicznymi oraz pełnym spektrum biznesowych zastosowań technik wspomagania decyzji klasy Business Intelligence (BI).
  2. Dyplom najstarszej i najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce. Szkoła Główna Handlowa w Warszawie jest obecnie najstarszą i najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce, a zarazem jednym z wiodących uniwersytetów ekonomicznych w Europie.
  3. Skrupulatnie dobrani wykładowcy, ludzie znani w branży BI w Polsce. Zajęcia prowadzone są m.in. przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Politechniki Wrocławskiej oraz praktyków i konsultantów biznesowych z renomowanych firm doradczych.
  4. Studia umożliwiają nawiązywanie cennych kontaktów w środowisku menedżerów BI, zarówno podczas zajęć, w trakcie imprez towarzyszących oraz społeczności na Facebooku Ze względu na bardzo dużą rozpoznawalność studium w branży usług BI, wszyscy zainteresowani słuchacze mają możliwość otrzymywania ofert pracy w trakcie zajęć.
 

 Współpraca

 
​Celem studiów jest przekazanie obiektywnej wiedzy na profesjonalnym poziomie. Studia nie ma charakteru szkolenia zawodowego i dlatego też nie opiera się na rozwiązaniach jednego dostawcy rozwiązań BI. Studia podyplomowe, aby przekazać pełną wiedzę i różne punkty widzenia, współpracuje z wieloma firmami oferującymi produkty/usługi w obszarze szeroko rozumianego BI, w tym m.in. z: Statistica (StatSoft), IDC, FIG, SAP,  SAS Institute, Microstrategy, Atos Origin, GramSoftware, Analyx.