Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Coachingu

 
 
 
 
Naszą pasją jest pomaganie słuchaczom Podyplomowych Studiów Coachingu SGH w ich rozwoju tak, żeby oni następnie pomagali innym. Naszą ambicją jest robienie tego w sposób profesjonalny, poprzez uczenie niezwykle praktycznych i przydatnych umiejętności, wspartych solidną akademicką wiedzą i nauką. Opieramy się na najlepszych międzynarodowych wzorcach. Przemyślany program studiów oferuje pełen przegląd różnych podejść do coachingu bazujących m.in. na akredytacjach ICF, EMCC, ICC. Wśród naszych wykładowców znajdziecie Państwo czołowych coachów, trenerów, szkoleniowców, doradców, psychologów i nauczycieli akademickich. Studia skierowane  są zarówno do tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności coachingowe, tych, którzy chcą w przyszłości zostać samodzielnymi, akredytowanymi coachami, jak i tych, którzy chcą wykorzystywać umiejętności coachingowe w swojej pracy.

Rekrutacja na XIII edycję kończy się 30 listopada 2017 r.
Początek zajęć w grudniu 2017 r.
Liczba miejsc ograniczona.
REKRUTACJA ONLINE

UWAGA: „Godzinna Jazda Próbna” – osoby, które zarejestrowały się w systemie oraz złożyły wszystkie wymagane dokumenty i załączniki mogą przez jedną godzinę wziąć udział w wybranych zajęciach w ramach uruchomionej już i prowadzonej w danym czasie edycji studiów. Więcej informacji udziela: agorsk@sgh.waw.pl
 

 Dlaczego Warto

 
Warto:
  • ponieważ uczymy sprawdzonych i praktycznych umiejętności połączonych z aktualną wiedzą akademicką;
  • ponieważ nasze studia pozwalają Państwu na zapoznanie się z wieloma różnymi podejściami do coachingu i wybranie tego najlepiej do Was pasującego;
  • ponieważ podczas studiów spotkacie się Państwo z wieloma profesjonalnymi coachami, trenerami, szkoleniowcami, mentorami i wykładowcami akademickimi, którzy mają szansę zmienić sposób, w jaki postrzegacie siebie, swoją pracę i karierę;
  • ponieważ każdy z naszych słuchaczy poprowadzi w trakcie studiów indywidualną sesję coachingową pod opieką superwizora;
  • ponieważ ukończenie naszych studiów otwiera i bardzo ułatwia drogę do uzyskania akredytacji ICF, EMCC, ICC poprzez tzw. ścieżkę portfolio lub aprobowaną dokumentację; niektórzy nasi absolwenci już to zrobili;
  • ponieważ renoma SGH gwarantuje jakość naszej oferty i zwiększa szanse na rynku pracy;
  • ponieważ studiowanie u nas to połączenie przyjemnego z pożytecznym, to czas rozwijania kontaktów zawodowych i osobistych, poszerzania horyzontów i poszukiwania inspiracji.
 

 Opinie o kierunku

 

Bardzo dobrze ułożony i przemyślany program, świetni prowadzący – dużo praktycznej wiedzy i ćwiczenia konkretnych umiejętności. Gdybym miała wybierać jeszcze raz na 100% wybrałabym tak samo. – Anna Krawczyk, VIII edycja

Więcej opinii

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Informacji udziela i zapisy przyjmuje:
Karolina Nivette
tel. (22) 564 93 49
e-mail: Karolina Nivette

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8, budynek M, pokój 33
02-513 Warszawa
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Ponad 200 absolwentów

 
  • 11 ukończonych edycji
  • 7 lat na rynku
  • zapisy na kolejną edycję od 15 lipca 2017 r.
 

 kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe