Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Design Management. Zarządzanie Rozwojem Nowego Produktu : Design Management - zarządzanie rozwojem nowego produktu
Podyplomowe Studia Design Management. Zarządzanie Rozwojem Nowego Produktu
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia design management - zarządzanie rozwojem nowego produktu

 
W roku akademickim 2017/2018 nie będzie prowadzona rekrutacja na kolejną edycję studiów.
 
Studia podyplomowe „Design Management. Zarządzanie rozwojem nowego produktu” umożliwia zdobycie pożądanych na rynku kompetencji menedżera (nowego) produktu – zawodu będącego odpowiedzią na rosnący w Polsce popyt na specjalistów z zakresu wzornictwa przemysłowego – projektowania nowych produktów. Studia pozwolą na uzyskanie wiedzy i umiejętności także innym osobom, które współdziałają w procesach innowacyjnych, tak niezbędnych dla poprawy konkurencyjności polskich przedsiębiorstw.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia Design Management – wspólny projekt Szkoły Głównej Handlowej oraz Instytutu Wzornictwa Przemysłowego zapewniają unikatowy, najbogatszy w Polsce merytoryczny program studiów z dziedziny wzornictwa przemysłowego – zarządzania rozwojem nowych produktów. Wieloletnie doświadczenie obu renomowanych partnerów zapewniają wysoki poziom kształcenia, powiązanie najnowszej interdyscyplinarnej wiedzy teoretycznej oraz wiedzy praktycznej, niezbędnej w realizacji złożonych projektów innowacyjnych.
 

 Opinie o kierunku

 

Bardzo pożyteczny projekt, który daje możliwość dokształcenia specjalistów różnych branż tak, aby ułatwić komunikację „4 żywiołów” zaangażowanych w proces rozwoju nowego produktu: designera, technologa, działu sprzedaży, działu marketingu. Wybrałem Studium, ponieważ organizując własne przedsięwzięcie gospodarcze stwierdziłem, że istnieje wiele obszarów, w których na co dzień wyważam otwarte drzwi czy „odkrywam Amerykę”. Należy korzystać z wiedzy innych – działania intuicyjne, nawet jeśli skuteczne, zajmują więcej czasu, zanim przyniosą zamierzone efekty.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
Agnieszka Zawada
tel: (22) 564 86 84
e-mail: Agnieszka Zawada

Marcin Marchwiński
tel. (22) 860 01 65
e-mail: Marcin Marchwiński

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
 

 327 absolwentów

 
  • studia prowadzone są wspólnie z Instytutem Wzornictwa Przemysłowego
  • rekrutacja ciągła
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe