Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Ewaluacja, Zarządzanie i Kontrola Funduszy UE - Poziom Zaawansowany : Podyplomowe Studia Ewaluacja, Zarządzanie i Kontrola Funduszy UE - Poziom Zaawansowany | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Ewaluacja, Zarządzanie i Kontrola Funduszy UE - Poziom Zaawansowany
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Ewaluacja, zarządzanie i kontrola funduszy UE – poziom Zaawansowany

 
Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynkowe wynikające z przygotowań uruchomienia kolejnej perspektywy finansowej funduszy Unii Europejskiej na lata 2014–2020, SGH przygotowała nowy, innowacyjny kierunek studiów z zakresu ewaluacji, zarządzania i kontroli funduszy – poziom zaawansowany. Studia pozwolą na zbudowanie wysokiej jakości kompetencji merytorycznych w obszarze planowania, programowania, zarządzania, rozliczania, monitoringu, ewaluacji oraz kontroli nad funduszami UE na wszystkich szczeblach systemu absorpcji, jak również obejmą mechanizmy budowania pozycji negocjacyjnej administracji publicznej na poziomie europejskim. Kolegium Analiz Ekonomicznych, jako najwyżej oceniona jednostka dydaktyczno-naukowa z zakresu ekonomii w Polsce, proponuje wysokiej jakości, unikalną ofertę dydaktyczną, w formule zbliżonej do MBA, korzystającą z doświadczeń łączenia wiedzy akademickiej z praktyką. Niniejsza propozycja doprowadza do zaoferowania na rynku studiów podyplomowych z zakresu funduszy UE, wyższego stopnia wobec obecnie dostępnych kursów. KE ostatecznie przyjęła Polskie projekty programów operacyjnych oraz kończymy przygotowania do nowej perspektywy 2014–2020, dlatego też termin 15 października 2015 r. będzie najbardziej adekwatny na uruchomienie pierwszej edycji!
 

 Dlaczego Warto

 
Dotychczasowa oferta studiów podyplomowych ogranicza się do propozycji kształcenia z zakresu zarządzania i administrowania funduszami (projektami finansowanymi z funduszy UE) skierowanej do osób rozpoczynających edukację z tego obszaru lub chcących poszerzyć podstawowe wiadomości i poznać generalne zasady związane z tą tematyką. Powyższe podejście było atrakcyjne rynkowo w trakcie dwóch pierwszych perspektyw finansowych, gdy administracja i poszczególni beneficjenci stawiali w tym obszarze pierwsze kroki. Obecnie niezbędne stało się zaoferowanie zaawansowanej oferty dydaktycznej opartej zarówno na pogłębianiu wiedzy teoretycznej, jak i powiązaniu jej z praktyką. Nowa perspektywa wymaga uruchomienia sprawnie działających instytucji systemu wsparcia, jak również pogłębienia współpracy krajowej administracji z poszczególnymi instytucjami UE. Dotychczasowe doświadczenia wskazują na niepełne wykorzystanie potencjału oraz braki kompetencji w tym obszarze, szczególnie na szczeblu samorządowym, który w nowym okresie programowania staje się głównym filarem absorpcji.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​dr Artur Bartoszewicz
tel. 602288576
e-mail: Artur Bartoszewicz

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 nowy kierunek

 

 

 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe