Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Handlu Energią na Rynku Europejskim : Handel Energią na Rynku Europejskim - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Handlu Energią na Rynku Europejskim
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Handlu Energią na Rynku Europejskim

 
Szanowni Państwo.
Studia Podyplomowe Handlu Energią na Rynku Europejskim są programem kierowanym do osób chcących rozwijać karierę w branży handlu energią. Program zajęć obejmuje podstawy teoretyczne zagadnienia oraz praktykę handlu na wybranych rynkach, zarządzania ryzykiem oraz legislację branży.
Zapraszamy wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę i nabyć nowe umiejętności związane z handlem energią.
 

 Dlaczego Warto

 
Program dydaktyczny Studium ma na celu przekazanie słuchaczom zarówno wiedzy, jak i umiejętności niezbędnych do zawodowego zajmowania się handel energią w Polsce. Obejmuje on zagadnienia dotyczące struktury rynku, jego umiejscowienia w warunkach europejskich, uwarunkowań ekonomicznych i prawnych. Celem zajęć jest także przekazanie słuchaczom kompetencji praktycznych w dziedzinie handlu energią (m.in. dotyczących funkcjonowania giełd energii, hedgingu na rynku energii, taryfikacji i rozliczania transakcji).
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Informacji udziela i zapisy przyjmuje

Karolina Nivette
tel. 22 564 9349, 22 564 9350
e-mail: Karolina Nivette


Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Kolegium Gospodarki Światowej
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
bud. M, pok. 33

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Nowy Kierunek

 
  • Naszymi wykładowcami są reprezentanci instytucji takich jak: Towarowa Giełda Energii, Towarzystwo Obrotu Energii, Urząd Regulacji Energii, Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych, kancelarii prawnych
  •  
  • Zajęcia warsztatowe
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
​​Studia podyplomowe