Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Informatyczne Systemy Zarządzania - Strategia, Projektowanie, Integracja : Podyplomowe Studia Informatyczne Systemy Zarządzania - Strategia, Projektowanie, Integracja | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Podyplomowe Studia Informatyczne Systemy Zarządzania - Strategia, Projektowanie, Integracja
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Informatyczne systemy zarządzania – strategia, projektowanie, integracja

 
Zarządzanie projektami informatycznymi oraz praca w charakterze konsultanta na “styku” I.T. i BIZNESU wymaga nabycia umiejętności menedżerskich, a także praktycznego doświadczenia z zakresu projektowania, wdrażania i integracji systemów informatycznych. Dlatego też, w ramach programu naszych studiów proponujemy szkolenia o profilu informatycznym, w tym certyfikowane przez firmy Microsoft i SAP kursy z zakresu projektowania baz i hurtowni danych oraz budowy i wdrażania systemów zintegrowanych.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone są dla osób, które pracują lub też zamierzają podjąć pracę w zawodzie: Menedżera działu IT, Kierownika Projektu, Konsultanta ds. wdrożeń systemów zintegrowanych, Analityka, Specjalisty w zakresie projektowania baz danych oraz aplikacji analitycznych, Audytora Projektu.  Program studiów stanowi również kompleksową ofertę edukacyjną dla osób, które zamierzają dopiero rozpocząć pracę w branży IT. Od Kandydatów nie jest wymagana wcześniejsza znajomość zagadnień budowy i wdrażania systemów informatycznych oraz tematyki baz i hurtowni danych.
 

 Opinie o kierunku

 
Studia podyplomowe INFORMATYCZNE SYSTEMY ZARZĄDZANIA to początek mojej przygody w branży I.T. Zdobyte umiejętności praktyczne są poparte międzynarodowymi certyfikatami SAP i Microsoft ‒ to poważny atut. I najważniejsze ‒ praca dyplomowa to nie esej literaturowy, a zespołowy projekt o charakterze menedżersko ‒ informatycznym. To przekonało mojego, nowego Pracodawcę. Dobra inwestycja  ‒ polecam!

mgr inż. Jarosław JAKUBOWICZ
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Mgr Inga Moczulska
tel. 600 07 28 87
e-mail: Inga Moczulska

​​dr Andrzej Kamiński 
tel. 608 33 77 22
e-mail: Andrzej Kamiński

Instytut Informatyki i Gospodarki Cyfrowej
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8
02-513 Warszawa
pokój 239.

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 

 

 1400 absolwentów

 
  • rekrutacja ciągła
  • 15 lat na rynku edukacyjnym
  • 26 edycjI
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe