Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Innowacyjność lokalna : Podyplomowe Studia Innowacyjność Lokalna
Podyplomowe Studia Innowacyjność lokalna
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Innowacyjność lokalna

 
Planowanie i realizacja inwestycji mających przyczynić się do rozwoju przedsiębiorczości w gminach, powiatach i małych miastach wymaga wiedzy i doświadczenia.  Studia Innowacyjność lokalna  zostały przygotowane w taki sposób aby słuchacze po ich ukończeniu posiadali umiejętność identyfikowania warunków dla kreowania działalności w obszarze turystyki, innowacji, zaopatrzenia w energię i zdolność kreowania inicjatyw na rzecz realizacji projektów inwestycyjnych przyczyniających się do zmian struktur lokalnych i rozwoju społeczno-ekonomicznego.
 
Studia przeznaczone są głównie dla pracowników urzędów gmin, powiatów i miast, a także przedsiębiorców pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie przedsiębiorczości.
 

 Dlaczego Warto

 
W trakcie zajęć zaprezentowane zostaną zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty planowania i realizacji inwestycji infrastrukturalnych sprzyjających przedsiębiorczości.  Zajęcia prowadzone będą zarówno przez pracowników naukowych, jak i osoby zawodowo związane z administracją publiczną i działalnością gospodarczą.

Jest to pierwsze tak kompleksowe zaprezentowanie koncepcji rozwoju przedsiębiorczości lokalnej w Polsce.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Żaneta Kubik
e-mail:  Żaneta Kubik
tel. 22 564-92-32

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Geografii Ekonomicznej
ul. Rakowiecka 24, pok 120 
02-521 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
 

 Nowy Kierunek

 
  •  rekrutacja letnia
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe