Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Instytucje Finansowe i Nowe Technologie” : Instytucje finansowe i nowe technologie
Podyplomowe Studia „Instytucje Finansowe i Nowe Technologie”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Instytucje Finansowe i Nowe Technologie

 
PS „Instytucje Finansowe i Nowe Technologie” dają możliwość zbudowania kompetencji w zakresie zarządzania finansami, wprowadzania zmian, a także wykorzystania nowych technologii w instytucjach finansowych. To z nimi wiele podmiotów wiąże ogromne nadzieje na stworzenie lepszych rozwiązań dla klientów, jak również zapewnienie wyższej stopy zwrotu dla akcjonariuszy. Nowe technologie stwarzają nie tylko szanse, ale i ryzyko, które trzeba w porę zidentyfikować i właściwie nim zarządzać. Zapraszamy!
 

 Dlaczego Warto

 
Współcześnie każda osoba aktywna zawodowo potrzebuje ciągłego udoskonalania swoich kompetencji w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.  Dajemy Państwu możliwość zbudowania zrównoważonych kompetencji w trzech obszarach: finansów, wprowadzania zmian i nowych technologii.
Studia skierowane są do:
 • pracowników instytucji finansowych odpowiedzialnych za prowadzenie innowacyjnych projektów
 • analityków biznesowych
 • analityków odpowiedzialnych za ocenę lub/i wycenę instytucji finansowych
 • kadry zarządzającej i rezerwowej kadry kierowniczej instytucji finansowych w celu zaktualizowania wiedzy i umiejętności
 • członków rad nadzorczych instytucji finansowych chcących zaktualizować swoją wiedzę
 • pracowników instytucji finansowych chcących poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Małgorzata Hryciuk
e-mail: Małgorzata Hryciuk
tel. 22 564 94 55
tel. 504 127 664

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
pok. 37, bud. G

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Nowy kierunek

 
 • unikalny program studiów – pierwsze studia podyplomowe łączące zagadnienia z zakresu finansów, zarządzania oraz nowych technologii.
 • doświadczona kadra wykładowców współpracująca z najlepszą uczelnią ekonomiczną w Polsce.
 • rekrutacja letnia 
 • studia zostaną uruchomione przy współpracy z konsultantami firmy zeb.rolfes.schierenbeck.associates
  sp. z o.o. 

zeb_Logo_png.png

 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe