Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Marketing i Sprzedaż w Nowoczesnej Rozrywce : Marketing i sprzedaż w nowoczesnej rozrywce
Podyplomowe Studia Marketing i Sprzedaż w Nowoczesnej Rozrywce
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Marketingu i Sprzedaży w Nowoczesnej Rozrywce

 
Zapraszamy na nasze studia wszystkich, którzy chcieliby zdobyć wiedzę o nowoczesnej rozrywce. Chcemy Państwu dostarczyć umiejętności oraz narzędzi służących tworzeniu oferty rynkowej dedykowanej wymagającym klientom przemysłów rozrywkowych. Tematyka studiów będzie koncentrowała się w następujących obszarach: muzyka, film oraz gry komputerowe. Są to rynki, w których obok tradycyjnej (to znaczy funkcjonującej od kilku dekad) formy promowania i sprzedawania, pojawiają się treści na żądanie a coraz większe znaczenia zaczynają mieć kanały i media cyfrowe. W naszych studiach znajdą Państwo wiele punktów stycznych pomiędzy biznesem a popkulturą. Spotkacie Państwo wielu praktyków między innymi firm producenckich, studiów nagraniowych, twórców gier komputerowych, branży reklamy związanej z nowoczesną rozrywką i e- sportem.
Zapraszam,
prof. dr hab. Małgorzata Bombol
 

 Dlaczego Warto

 
Prezentujemy pierwsze w Polsce studia poświęcone nowoczesnej rozrywce. Skupiamy się na przekazaniu maksymalnie aktualnej i praktycznej wiedzy z zakresu sprzedaży i marketingu w sektorach gier komputerowych, muzyki oraz filmów. Studia dedykujemy wszystkim osobom związanym zawodowo z tą tematyką, które chcą powiększać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty. Każdy absolwent będzie przygotowany do bardziej efektywnego prowadzenia działań sprzedażowych i komunikacyjnych produktów rozrywkowych.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Agnieszka Piotrowska
e-mail: Agnieszka Piotrowska
tel. 696 560 657

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 

 

 Nowy kierunek

 
  • rekrutacja letnia
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe