Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej : Nasze atuty
Podyplomowe Studia Pomocy Publicznej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Nasze atuty

 

​​​​Podyplomowe Studia "Pomocy publicznej" zostały przygotowane w odpowiedzi na zapotrzebowanie absolwentów naszych wcześniejszych studiów nt. pozyskiwania środków z funduszy europejskich. Od 1 lipca 2014 r. zaczęły obowiązywać nowe przepisy dotyczące warunków udzielania pomocy publicznej w UE, które w dużym stopniu zmieniły dotychczas obowiązujące zasady. Dlatego też od 2014 r. oferujemy nowe Podyplomowe Studia „Pomocy publicznej”, w ramach których łączymy teorię z praktyką. Znakomitą większość naszych zajęć prowadzą eksperci biorący udział w wypracowywaniu nowych regulacji, jak też praktycy z tej branży, co zapewnia unikatową formułę tych studiów.

Zajęcia poprowadzone są w formule konwersatoriów, aktywizujących Słuchaczy w trakcie ich trwania. Ponadto znaczna część zajęć będzie realizowana w formie warsztatów i ćwiczeń z wykorzystaniem oryginalnych dokumentów związanych z tematyką poszczególnych spotkań. Wykładowcami w znakomitej większości są praktycy z biznesu i administracji publicznej.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne, to na stronie Studiów zamieszczane są konspekty zajęć oraz materiały do wykładów, przekazywane na bieżąco przed i po zajęciach przez Wykładowców. Ponadto na koniec Studiów uczestnicy otrzymają zebrane wszystkie materiały z zajęć oraz podstawowe dokumenty programowe w formie elektronicznej, jako aplikacja na płycie CD, a także książki rekomendowane przez Wykładowców, związane z problematyką poruszaną w trakcie Studiów.

Sposób prowadzenia zajęć:

  • konwersatoria, aktywizujące słuchaczy w trakcie ich trwania;
    warsztaty i ćwiczenia z wykorzystaniem aktualnych dokumentów związanych z tematyką poszczególnych spotkań.