Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Regulacje i Nadzór Bankowy w Polsce i Unii Europejskiej : Nadzór Bankowy w Polsce i UE - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Regulacje i Nadzór Bankowy w Polsce i Unii Europejskiej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia regulacje i nadzór bankowy w Polsce i Unii Europejskiej

 
Nowe studia nie mające odpowiednika w Polsce. Można uzyskać najnowszą wiedzę o regulacjach na rynku instytucji kredytowych w Polsce i UE. Zajęcie prowadzą wybitni specjaliści – praktycy (prezesi, dyrektorzy banków) i pracownicy naukowi; w tym m.in. z KNF, NBP, BFG , ZBP, Ministerstwa Gospodarki, Biura Informacji Kredytowej, Uniwersytetu Gdańskiego, oraz Europejskiego Urzędu Nadzoru Bankowego.
 

 Dlaczego Warto

 
Studia wybierają głównie prezesi i członkowie zarządów banków spółdzielczych i SKOK. Wiedza o nowych regulacjach i zmianach w nadzorze finansowym po kryzysie jest potrzebna menedżerom instytucji finansowych ale także rezerwie kadrowej na stanowiska kierownicze.
 

 Opinie o kierunku

 
Podyplomowe studia "Regulacje i nadzór bankowy w Polsce i Unii Europejskiej" to pasjonujące doświadczenie na ścieżce rozwoju. Dobór programu i wykładowców, a także słuchaczy (Członkowie Zarządów)sprawia, że
studia te stanowią nieocenioną platformę wymiany doświadczeń zawodowych.
Jeżeli podnosić kwalifikacje to na pewno jedną z najlepszych uczelni w Polsce jest Szkoła Główna Handlowa.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
​Krystyna Doskocz
tel. 608 321 852
e-mail: Krystyna Doskocz
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 nowy kierunek

 
  • rekrutacja letnia i zimowa
  • jedyne takie studia wPolsce
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe