Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Reklamy

 
Już sama etymologia pojęcia REKLAMA zdradza, w jakim zakresie kształcimy naszych słuchaczy. Termin „reklama” pochodzi od takich łacińskich słów, jak reclamo, reclamare, reclamavi, reclamatum, co oznacza: nawoływanie, przywoływanie, wykrzykiwanie, ogłaszanie, sprzeciwianie się, hałasowanie, ale również: powtarzanie słów tak długo, aż zostaną zapamiętane.  
 
Mówiąc wprost: UCZYMY GDZIE, ILE RAZY POWTÓRZYĆ DANY KOMUNIKAT REKLAMOWY, ABY TRAFIŁ ON DO GRUPY DOCELOWEJ. UCZYMY, CO POWIEDZIEĆ KONSUMENTOWI, ABY CHCIAŁ SKORZYSTAĆ Z OFERTY PRODUKTOWEJ.
 

 Dlaczego Warto

 
Celem studiów jest kształcenie i doskonalenie umiejętności organizacji oraz prowadzenia kampanii komunikacyjnych. Studia adresowane są do praktyków zatrudnionych w agencjach reklamowych, domach mediowych lub w firmach prowadzących własną działalność reklamową, oraz do osób planujących rozwój kariery w zakresie reklamy.
 
Program studiów obejmuje podstawowe zagadnienia związane z prowadzeniem kampanii reklamowej, od budowania strategii komunikacji dla marki, przez badania konsumenckie, wybór kanałów dotarcia, budowanie strategii mediowej, aż po badania skuteczności i efektywności reklamy. W programie studiów znajdują się również warsztaty umiejętności twórczych i komunikacyjnych, przygotowanie prezentacji strategii i kampanii oraz zajęcia dotyczące społecznej odpowiedzialności biznesu. Przygotowaliśmy ofertę dydaktyczną, która obok niezbędnych podstaw teoretycznych, będzie miała szczególny walor praktyczny. Stąd do współpracy zaprosiliśmy zarówno wykładowców, którzy od lat zajmują się problematyką organizacji kampanii reklamowej, jak i praktyków, chcących podzielić się swoją wiedzą z innymi. Wartością dodaną jest niewątpliwie możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, które, miejmy nadzieję, będą procentować.
 

 Opinie o kierunku

 

Najczęściej pojawiające się opinie o zajęciach i wykładowcach z I edycji: WYKŁAD POPROWADZONY DYNAMICZNIE I NA TEMAT. CIEKAWE I ANGAŻUJĄCE ĆWICZENIA. DOBRE WARSZTATY. CHCEMY WIĘCEJ!!! WIĘCEJ ZAJĘĆ Z TĄ OSOBĄ!!! SZKODA ŻE TAK KRÓTKO :(

 

 Szczegółowe informacje

 


 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Renata Konopka
telefon: 697621351
e-mail: Renata Konopka

​Kolegium Ekonomiczno-Społeczne SGH
ul. Wiśniowa 41
budynek W, pok. 53
02-520 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​
​​Rejestracja online
 

 Nowy kierunek

 
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe