Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Bankiem : Zarządzanie Bankiem - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Bankiem
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia zarządzanie bankiem

 
Zapraszamy na PS Zarządzanie Bankiem, dzięki którym uzyskacie Państwo możliwość zdobycia wszechstronnej i nowoczesnej wiedzy o funkcjonowaniu banków (i innych instytucji depozytowo-kredytowych) w ciągle zmieniającym się otoczeniu. Zarządzanie bankiem wymaga nie tylko wiedzy i umiejętności z zakresu finansów, ekonomii i prawa, ale także z zarządzania. Dlatego też włączyliśmy do programu m.in. zarządzanie relacjami z klientami, zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą oraz restrukturyzację. Dodatkowym atutem Studiów jest równoczesne przygotowanie do egzaminu, będącego warunkiem uzyskania Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E* – międzynarodowego certyfikatu ECB firmowanego przez EBTN-European Banking & Financial Services Trainning Association Asbl.*
 

 Dlaczego Warto

 
Celem Studiów jest kompleksowe przedstawienie zagadnień związanych z zarządzaniem bankiem jako instytucją szukającą ciągle nowych możliwości biznesowych, ale dodatkowo – podlegającą ściśle określonym wymogom regulacyjnym. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców i praktyków w formie wykładów, warsztatów oraz seminarium. Słuchacze Studiów dodatkowo uzyskają wiedzę niezbędną do zdania egzaminu, będącego warunkiem uzyskania Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E oraz w dalszej kolejności – stopnia zawodowego Dyplomowanego Pracownika Bankowego, potwierdzonego Certyfikatem Związku Banków Polskich, zgodnie ze wymogami Standardów Kwalifikacyjnych ZBP.** Egzamin nie jest obowiązkowy, jego koszt wynosi 650 zł brutto (w cenie ew. poprawka w ciągu roku), cena Studiów nie obejmuje kosztu egzaminu.
 
* Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E to Europejski Certyfikat Bankowca EFCB, zmodyfikowany przez EBTN w styczniu 2016. Zaktualizowano wymogi egzaminacyjne w formie efektów uczenia się oraz dostosowano certyfikację do Standardu z Potrójnym E (Triple E Standard), który jest standardem jakościowym dla profesjonalnych kwalifikacji zawodowych w europejskim sektorze finansowym. Triple E European Foundation Certificate in Banking (Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E) jest pierwszą kwalifikacją, która uzyskała ten standard. Więcej informacji: www.efcb.eu.

** Po pozytywnym zdaniu egzaminu i uzyskaniu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E jest możliwość uzyskania stopnia zawodowego Dyplomowanego Pracownika Bankowego DPB, potwierdzonego Certyfikatem Związku Banków Polskich. Warunkiem jego uzyskania jest posiadanie przez uczestnika studiów min. 2 –letniego stażu pracy w sektorze finansowym oraz dokonanie przez aktualnego pracodawcę (bank) – oceny umiejętności oraz kompetencji społecznych uczestnika certyfikacji.
 

 Opinie o kierunku

 

Podyplomowe Studia Zarządzanie Bankiem polecamy wszystkim pragnącym zaktualizować lub uzupełnić swoją wiedzę z dziedziny zarządzania bankiem i nadążyć za zmieniającą się szybko rzeczywistością. Profesjonalnie przygotowany program studiów obejmujący wszystkie najważniejsze obszary zarządzania bankiem oraz znakomici Wykładowcy, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w instytucjach finansowych, wysoki poziom oraz super organizacja sprawiają, że Podyplomowe Studia Zarządzanie Bankiem w 100% spełniły nasze oczekiwania. 
Zarząd Banku Spółdzielczego w Szczekocinach

W fajny sposób (skoncentrowany) prezentują zakres informacji z zakresu zarządzania bankiem, najważniejsze obszary, przedstawiają nowe trendy w bankowości. Fajni wykładowcy-osoby, które znają się na rzeczy i mają doświadczenie.

Dobrze skonstruowano zakres studiów. Poruszono wszystkie obszary tematyczne związane z zarządzaniem bankiem. Terminy zjazdów były odpowiednie i dużym plusem była też ilość osób w grupie. Przygotowanie materiałów dydaktycznych było także plusem.

Pozwalają uzyskać i usystematyzować wiedzę na temat zarządzania bankiem. Zróżnicowanie uczestników i wykładowców pozwala na poszerzenie horyzontów i wiedzy.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​mgr Katarzyna Wasilewska
e-mail: if@sgh.waw.pl
telefon: 504095061

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Nowy kierunek

 
  • rekrutacja zimowa
  • studia zostaną uruchomione przy współpracy z konsultantami firmy zeb.rolfes.schierenbeck.associates sp. z o.o.

ZEB_LOGO.jpg

 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe