Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym : Korzyści
Podyplomowe Studia Zarządzanie Biznesem Medycznym
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Perspektywy zawodowe

 
Studia mają na celu podwyższenie kompetencji w obszarze szeroko rozumianej wiedzy menedżerskiej oraz połączenie tych umiejętności z ich praktycznym wykorzystaniem.
 

 Korzyści dla studenta

 
Uczestnicy naszych studiów wzmacniają swoje kompetencje i pozyskują aktualną wiedzę w zakresie praktycznego funkcjonowania systemu ochrony zdrowia (także w zakresie przyszłych rozwiązań) oraz wieloaspektowej rozbudowy kompetencji zarządczych. Ten obszar jest w programie studiów bardzo silnie reprezentowany i w połączeniu z wiedzą na temat  specyfiki branży ochrony zdrowia tworzy idealne rozwiązanie dla osób zarówno planujących własny biznes, jak i funkcjonujących już w przedsiębiorstwach, zarówno w formie spółek handlowych jak i innych.Istotna jest także możliwość osobistego poznania wielu wykładowców, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.Studia są również platformą wymiany poglądów i doświadczeń oraz nawiązywania znajomości, które mogą profitować w pracy zawodowej.
 
 

 Korzyści dla pracodawcy

 
Aktywne uczestnictwo w studiach pozwala uzyskać dostęp zarówno do kompleksowej wiedzy (szczegóły w programie) jak i znanych wykładowców (szerzej w opisie wykładowców). Pogłębienie wiedzy i jej aktualizacja powinno dać wymierne korzyści  w codziennym funkcjonowaniu organizacji. Program pozwala wzmocnić szeroko pojmowane kompetencje menedżerskie co jest wskazane dla osób obejmujących stanowiska kierownicze lub otwierające własną działalność.
Posiadamy również doświadczenie w organizacji zamkniętych dedykowanych edycji studiów dopasowanych do konkretnych potrzeb pracodawców. Zapraszamy do współpracy również w tym zakresie.