Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie i Finansowanie Infrastruktury Drogowej : Infrastruktura Drogowa - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie i Finansowanie Infrastruktury Drogowej
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia zarządzanie i finansowanie infrastruktury drogowej

 
Zapraszamy Państwa na kolejną edycję Podyplomowych Studiów Zarządzanie i finansowanie infrastruktury drogowej. Absolwentami naszych studiów są pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz Zarządów Dróg niższego szczebla. Studia nasze wyposażają w nowoczesną wiedzę z zakresu finansowania i zarządzania substancją drogową w Polsce. Zajęcia mają charakter interaktywny, uczą pracy w zespołach, przygotowania projektów, wyposażają w wiedzę z zakresu pozyskiwania środków na modernizację i rozwój drogownictwa w Polsce. Przedstawiają wieloaspektowo wyzwania zarządcze i organizacyjne w drogownictwie.
 

 Dlaczego Warto

 
Rozwój infrastruktury drogowej jako elementu systemu transportowego jest ważnym czynnikiem rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, budowy jego konkurencyjności międzynarodowej i pozycji w systemie transportowym Europy. Studia mają charakter interdyscyplinarny ich program zawiera użyteczne dla pracowników drogownictwa informacje i wiedzę pozwalającą na nowoczesne zarządzanie rozwojem drogownictwa w Polsce.  Jak wynika z ankiet i opinii absolwentów tych studiów otwierają one drogę do kariery zawodowej.
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 Sekretariat studiów

 
​Katedra Transportu
ul. Madalińskiego 6/8
budynek M, III piętro, pokój 314
02-513 Warszawa

Adres do korespondencji:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Katedra Transportu
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa

telefon: 225647314
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 150 absolwentów

 
  • rekrutacja ciągła
  • od początku studiów budowa programu i realizacja przebiegały w ścisłej współpracy z Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oraz z Ministerstwem Infrastruktury, obecnie Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe