Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa : Płynność Finansowa Przedsiębiorstwa - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzania Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzania Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa

 
Zapraszamy na XIII edycję studiów podyplomowych „Zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstwa". Celem studiów jest pogłębienie wiedzy przedsiębiorców i pracowników odpowiedzialnych za płynność finansową w przedsiębiorstwie. Program zajęć obejmuje 200 godzin dydaktycznych z zakresu – finansów przedsiębiorstw, zarządzania ryzykiem, zarządzania kapitałem obrotowym netto, współpracy przedsiębiorstwa z bankiem i pozyskiwania finansowania, obrotu wierzytelnościami, metod zabezpieczania i windykacji należności, wykorzystania informacji w zarządzaniu płynnością, prawa gospodarczego, ubezpieczeń gospodarczych oraz wykorzystania rachunkowości w zarządzaniu płynnością finansową. 
 

 Dlaczego Warto

 
Studia przeznaczone są dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem płynnością finansową przedsiębiorstw, zarządzaniem należnościami, windykacją, skarbników korporacyjnych i osób zatrudnionych w departamentach skarbowych, pracowników średniego i wyższego szczebla zarządzania zatrudnionych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych, niezależnie od sektora i profilu funkcjonowania, pracowników instytucji finansowych, osób planujących w przyszłości tym się zajmować, dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami. Studia te uczą w jaki sposób aktywnie zarządzać płynnością finansową przedsiębiorstwa.
 

 Opinie o kierunku

 

Z całą pewnością studia godne polecenia zarówno dla osób prowadzących własny biznes jak i dla tych zajmujących stanowiska "etatowe". Szeroki zakres przerabianego materiału od zagadnień prawnych, przez windykację, aż do sedna czyli płynności finansowej. Literatura przedmiotu stanowi idealne rozszerzenie tematyki poruszanej na zajęciach. Materiały i literatura to tylko dodatki największym bogactwem tego kierunku są wykładowcy posiadający niezwykłą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie finansów. Dzięki czemu pokazują jak wygląda teoria w szeroko rozumianej praktyce.

Serdecznie polecam kierunek studiów podyplomowych „Zarządzanie Płynnością Finansową Przedsiębiorstwa". Wspaniała kadra specjalistów, dostęp do źródeł wiedzy oraz poprawna komunikacja – BEZCENNE. Kierunek studiów porusza wiele wątków tak ważnych w zarządzaniu płynnością od analizy finansowej po aspekt prawny.
Polecam, informacje i wiedza w zasięgu ręki a dla chcącego nic trudnego :)

Dorota Staszewska

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 
mgr Katarzyna Wasilewska
tel. 504-095-061
tel. 22-564-93-20

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
ul. Madalińskiego 6/8, pok. 330
 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w uczelnianych akademikach - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 11 ukończonych edycji

 
  • Zajęcia na studiach prowadzą członkowie Stowarzyszenia Polskich Skarbników Korporacyjnych, Krajowego Rejestru Długów, Biura Informacji Kredytowej, Polskiego Związku Windykacji
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej
Dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych jest dostępnych tutaj

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe