Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Relacjami Klient-Bank w Zmiennym Świecie Finansów : Zarządzanie Relacjami Klient-Bank - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Relacjami Klient-Bank w Zmiennym Świecie Finansów
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe Studia Zarządzanie Relacjami Klient-Bank w zmiennym świecie finansów

 
Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH zaprasza na 2-semestralne studia podyplomowe. Wybitni praktycy bankowości  przeanalizują wraz ze Słuchaczami najciekawsze przypadki sukcesów i porażek, z jakimi zetknęli się w swej karierze. Doświadczeni  trenerzy kompetencji psychologicznych i postaw nauczą, jak posiadaną wiedzę teoretyczną przekuwać w praktykę, by stać się pracownikiem i menedżerem zajmującym prominentne miejsce w banku. Starannie dobrana kadra wykładowców akademickich pokaże, jakie uwarunkowania zewnętrzne trzeba uwzględnić, by zapewnić sukces – bankowi i sobie.
 

 Dlaczego Warto

 
Bankowcy! Skończyła się era reaktywnego urzędowania "w okienku".
 
Pamiętaj, że zwalniają głównie w bankach. I szukają do pracy przeważnie rzutkich i jedynie do sprzedaży. Ale zmienił się rynek. Rzutkość już nie wystarcza. Więc czy chcesz być świadom obecnych relacji klient-bank? Czy chcesz wiedzieć, jak je kształtować, żeby zadowolony był i szef, i klient, i w efekcie – Ty?
 
Obecnie jest tak, że doradcy bankowi, to najczęściej młodzi ludzie zatrudniani za najniższe pensje. Poganiani systemami prowizyjnymi w celu osiągania "ambitnych" celów sprzedażowych. Nad nimi - dyrektorzy oddziałów, którzy "rwą włosy z głowy", jak wypracować założony wynik i utrzymać własne miejsce pracy. Jeszcze wyżej – zawiadujący pionem, co kwartał wzywani na zarząd, w celu rozliczenia zawsze za słabych wyników. A już najwyżej – często zagraniczne centrale.
 
A klient? Gdzie jest klient? On spokojnie korzysta z internetu. Interesuje się funduszami inwestycyjnymi. Używa platform crowdfundingowych, portali social lending. Pożycza szybkie pieniądze od internetowych firm pożyczkowych. Bierze pakiety telecomów, sieci marketów spożywczych, w których zaszyte są usługi dotychczas zarezerwowane dla banków.
 
Usługi bankowe będą zawsze potrzebne, ale banki, które nie rozumieją potrzeb rynku – niekoniecznie. Innowacyjność tematyki naszych studiów tkwi w ujęciu relacji klient-bank, jako dynamicznego procesu. Jej podmiotami są zarówno bank, jak i klient. Autorzy programu studiów twierdzą, że sukces odniosą te banki, które będą potrafiły nadać czołowym doradcom klienta rangę EXECUTIVE. Czas wstąpić do elity bankowości!
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​zapisy:
Agnieszka Kiersnowska
e-mail: Agnieszka Kiersnowska

akiersn@sgh.waw.pl
tel. 225649226,  225648713

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
​​
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 Nowy kierunek

 

 

 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe