Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Transferem Technologii : Zarządzanie Transferem Technologii - Podyplomowe Studia - SGH
Podyplomowe Studia Zarządzanie Transferem Technologii
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia zarządzanie transferem technologii

 
W roku akademickim 2017/2018 nie będzie prowadzony nabór na studia podyplomowe Zarządzanie Transferem Technologii.
 
Serdecznie zapraszam na drugą edycję Podyplomowych Studiów – „Zarządzanie Transferem Technologii” organizowanych przez Zakład Zarządzania w Gospodarce Instytutu Zarządzania SGH w Warszawie we współpracy z BSBI legal & tax Kancelaria Prawna Małgorzata Wilińska sp. k.
Zamiarem organizatorów Studiów jest stworzenie platformy łączącej świat nauki ze światem biznesu w zakresie transferu technologii (komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych). Adresatami studiów są trzy grupy docelowe:
  1. pracownicy odpowiedzialni za komercjalizację wyników prac badawczo-rozwojowych (transfer technologii) w uczelniach wyższych, instytutach PAN, instytutach badawczych, osoby zarządzające Centrami Transferu Technologii;
  2. kadra zarządzająca w podmiotach gospodarczych odpowiedzialna za pozyskiwanie technologii, specjaliści i managerowie B&R;
  3. pracownicy podmiotów pośredniczących w transferze technologii w tym osoby zarządzające Centrami Transferu Technologii, Parkami Naukowo-Technologicznymi, osoby zarządzające instytucjami otoczenia biznesu, osoby zarządzające inkubatorami przedsiębiorczości.
Zdobyta w wyniku Studiów wiedza z zakresu prawnych, finansowych, analitycznych i podatkowych aspektów transferu technologii pozwoli wybrać odpowiednią ścieżkę komercjalizacji wyników badań naukowych (ścieżkę komercjalizacji pośredniej lub ścieżkę komercjalizacji bezpośredniej), a zastosowanie metody i narzędzia logiki projektowej zwiększy efektywność samego procesu transferu technologii. Dodatkowo Absolwenci Studiów rozwiną umiejętności z zakresu negocjacji.
 

 Dlaczego Warto

 
  • unikalny program, obejmujący kompleksową wiedzę oraz praktyczne zajęcia z zakresu zarządzania transferem technologii
  • zajęcia prowadzą sprawdzeni wykładowcy o dużym doświadczeniu
  • uczestnicy otrzymują komplet materiałów do zajęć wraz z dodatkową literaturą
  • zapewniamy profesjonalną organizację zajęć (kadra posiada duże doświadczenie w prowadzeniu studiów podyplomowych)
  • absolwenci otrzymują dyplom SGH
 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Informacji udziela i zapisy przyjmuje
(w godz. 9:00–15:00):

mgr Beata Chełstowska
lub
mgr Anna Karpińska

tel. 225648500
tel. 501710900
e-mail: Beata Chełstowska
e-mail: Anna Karpińska

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 
​​​​​​
​​Rejestracja online
​​
 

 nowy kierunek

 
  • współpracujemy z Kancelarią Prawną BSBI Legal&Tax
  • rekrutacja zimowa
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
 

 Harmonogram studiów

 
Studia podyplomowe