Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
logo do druku
 
OFERTA SGH
Podyplomowe Studia „Zarządzanie zmianą” : Zarządzanie zmianą
Podyplomowe Studia „Zarządzanie zmianą”
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 Podyplomowe studia „Zarządzanie zmianąˆ”

 
Rozwój organizacji zawsze wymaga zmian. Stąd zarządzanie zmianą jest jedną z koncepcji, które nie tracą na aktualności.
Studia realizowane będą we współpracy z polską firmą szkoleniową House of Skills. Tym samym Słuchacze będą mieli dostęp do wiedzy i materiałów, których pozyskanie ze strony SGH-a nie byłoby możliwe.
 

 Dlaczego Warto

 
  • zdobycie RZECZYWISTYCH kompetencji w zakresie zarządzania zmianą
  • dyplom Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ukończenia studiów podyplomowych
  • certyfikat ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez House of Skills

Po studiach Słuchacz będzie lepiej zarządzał zmianą, a więc zarządzanie zmianą będzie tańsze i skuteczniejsze dla organizacji reprezentowanej przez Słuchacza.

 

 Opinie o kierunku

 

Zdaniem potencjalnego kandydata na studia: „Studia dotyczą tematyki kluczowej dla funkcjonowania KAŻDEJ organizacji. Przykładowo jako menedżer w dziale zajmującym się bezpieczeństwem informacji widzę, że sukces wprowadzania projektów IT w dużym stopniu opiera się kompetencjach lidera projektu właśnie w dobrym zarządzaniu zmianą”.

 

 Szczegółowe informacje

 

 ​
 

 Ważne dokumenty

 
 
 

 kontakt

 

​Irena Senator
telefon: 22 564 94 81
e-mail: Irena Senator

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162
budynek G, pokój 56
02-554 Warszawa

 

 Przyjemność studiowania

 
 

 NEWSLETTER

 
​Szukasz ciekawych informacji  rozwoju zawodowych, nowych kierunkach studiów i planowaniu ścieżek karier. Dołącz do subskybentów NEWSLETTERA SGH.
0 złotych opłaty rekrutacyjnej. W SGH rekrutacja na studia nie kosztuje nawet złotówki. Wszystkie kierunki studiów podyplomowych zwolnione są z opłaty rekrutacyjnej.
sp_dyplom.png
Ukończenie każdego programu studiów oferowanych przez SGH ​poświadczane jest świadectwem ukończenia wyd​awanym przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
10 miesięcy nauki
Studia w SGH trwają 10 miesięcy. Rekrutacj​a na studia odbywa się dwa razy do roku na wiosnę i jesienią. Uwaga: ograniczona liczba miejsc na każdym kierunku studiów. O liczbie miejsc dostępnych na wybranych kierunkach informują opiekunowie programów.
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Nic nie stoi na przeszkodzie w nauce w SGH. Osoby niepełnosprawne, o różnym stopniu niepełnosprawności, mogą bez barier studiować w SGH. Organizacja studiów pozwala na uwzględnienie ich potrzeb. Więcej informacji: niepełnosprawni w SGH.
Zajęcia w weekendy i dni powszednie
Harmonogram toku studiów został opracowany tak by każdy aktywny zawodowo student mógł pogodzić naukę z pracą. Zajęcia na studiach prowadzone są w weekendy oraz dni powszednie.
Wybrane programy studiów dofinansowane z EFS
Wybrane programy studiów oferowane są z dofinansowani​em Unii Europejskiej. Dofinansowane studia dostępne są w ramach EFS - Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwym dofinansowaniu informują opiekunowie kierunków. Dowiedz się więcej o studiach dofinansowanych z EFS​.
Wygodna lokalizacja
Wygodna lokalizacja kampusu uczelni pozwala na łatwy dojazd. Obok SGH znajduje się stacja Metra oraz przystanki najpopularniejszych linii autobusowych i tramwajowych. Studenci spoza Warszawy mogą skorzystać z oferty hoteli znajdujących się w sąsiedztwie uczelni. Więcej informacji: lokalizacja SGH​.
Pokoje gościnne
​Dla słuchaczy studiów podyplomowych przygotowaliśmy również pokoje gościnne w akademikach studenckich uczelni - więcej informacji.
Studia na zamówienie
Autorskie programy studiów dopasowane do potrzeb biznesowych firm. Studia podyplomowe na zamówienie oferowane przez SGH od lat d​oceniają największe firmy w Polsce. Dowiedz się więcej: studia na zamówienie.
Spotkania informacyjne dla kandydatów
Drzwi otwarte dla każdego kandydata na studia! Zapraszamy na spotkania w SGH, podczas których opowiemy o programach studiów, harmonogramach, korzyściach i warunkach rekrutacji.​ Umów się na spotkanie​.
 


 

 Nowy kierunek

 
  • rekrutacja ciągła
  • Studia są realizowane we współpracy z firmą House of Skills: www.houseofskills.pl
 
Partnerem Studiów „Zarządzanie zmianą" jest 
 
 

 Kierownik studiów

 
 

 Masz pytania?

 
 
Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
telefon
e-mail
Imię i nazwisko
Nazwa instytucji:
Wpisz kod z obrazka powyżej

Napisz do nas

Szukasz dodatkowych informacji na temat tego kierunku studiów?
Studia podyplomowe