Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
Zarządzanie kapitałem ludzkim
 

 Zarządzanie kapitałem ludzkim

 

​Letnia Akademia Zarządzania

W ramach kursu pozyskasz wiedzę na temat aktualnych technik i narzędzi potrzebnych do efektywnego zarządzania kapitałem ludzkim.
Zdobyte w trakcie interaktywnych warsztatów umiejętności pozwolą Ci na prowadzenie skutecznej polityki doboru pracowników.

Zrozumiesz, dlaczego proces szkoleń i rozwoju pracowników zatrudnionych w twojej organizacji jest jednym z kluczowych elementów sukcesu całego przedsiębiorstwa.

Wiedza zdobyta w trakcie kursu przyczyni się do wzrostu efektów osiąganych przez zespół ludzi, z którymi pracujesz na co dzień.

Ilość godzin: 16

 

 Dla kogo

 
  • Osoby, które w ramach pracy zawodowej (i nie tylko) zajmują się zarządzaniem kapitałem ludzkim i pragną rozszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze.
  • Menadżerowie przedsiębiorstw i innych organizacji, którzy chcą zdobyć umiejętności w zakresie doboru, motywowania, oceniania, szkolenia i rozwoju pracowników.
  • Osoby, które w przyszłości chciałyby specjalizować się w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.soby, które w przyszłości chciałyby specjalizować się w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.
 
 

 Terminy

 
  • 25-28 sierpnia 2015 r.
 

 Cena

 
​1100 zł
 

 Program

 

W ramach 16 godzinnego kursu zostaną zrealizowane następujące bloki tematyczne:

  1. ​Dobór pracowników
  2. ​Motywowanie pracownik
  3. ​Ocenianie pracowników
  4. Szkolenie pracowników
  5. Rozwój pracowników
 

 O prowadzącym

 
Profesor Piotr Wachowiak posiada ponad 25 letnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Prowadzi zajęcia na studiach I i II stopnia oraz na studiach podyplomowych oraz szkolenia dla podmiotów zewnętrznych. Zakres specjalizacji prof. P. Wachowiaka obejmuje zarządzanie zasobami ludzkimi, negcjacje oraz zagadnienia związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Jest autorem lub współautorem licznych publikacji, w tym „ Profesjonalna prezentacja. Teoria i praktyka”.
 

 Certyfikat

 

​Kurs kończy się testem, którego zaliczenie pozwala na zdobycie certyfikatu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Zapisz się na kurs online
 

 Pozostałe kursy

 
 

 Studia

 
 

 Pozostałe

 
 
Zapisz się na kurs online 
 

 Kontakt

 

W razie jakichkolwiek pytań organizacyjnych służymy pomocą.

Michał Konowrocki
tel: 693 142 820
e-mail: michal.konowrocki@doktorant.sgh.waw.pl

Marcin Suchar
tel: 697 645 158
e-mail: marcin.suchar@doktorant.sgh.waw.pl

 

 Organizator

 
 

 Letnia akademia Zarządzania

 
Studia podyplomowe w SGH, aż 133 kierunki
 
Porozmawiajmy o szkoleniach