Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Study in English Uniwersytet Trzeciego Wieku E-learning Szkolenia korporacyjne Kursy językowe Studia MBA Studia doktoranckie Studia podyplomowe Studia magisterskie Studia licencjackie Kursy przygotowawcze Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Akademia Młodego Ekonomisty
 

 ​Uniwersytet Trzeciego Wieku

 
Szanowni Państwo,

Drodzy Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku Szkoły Głównej  Handlowej w Warszawie. Wkraczamy w nowy rok akademicki 2014/2015. Będzie on pod każdym względem wyjątkowy. Dla UTW SGH będzie to IX rok działalności, rok przygotowań do naszego własnego małego jubileuszu X.lecia. Mamy nadzieję, że równie ciekawy i kreatywny co poprzednie. 

Zachęcamy Słuchaczy do zgłaszania inicjatyw i włączenie się w organizację obchodów, które będą podsumowaniem i ukoronowaniem okresu niezwykle ekspansywnego rozwoju naszego Uniwersytetu.  W ofercie programowej pojawią się nowe propozycje, liczymy także na nowe kreatywne pomysły naszych słuchaczy.

Przyszły rok  zdominowany będzie jednak innymi wydarzeniami. W 2015 roku przypada bowiem 40.lecie ruchu Uniwersytetów Trzeciego Wieku, który stanowi w Polsce swoisty, nie mający precedensu w świecie, senioralny ruch społeczny. Rozrósł  się on do ponad 500 organizacji skupiających ok. 150 tys. członków.

Obchody jubileuszowe obfitować będą w wydarzenia wysokiej rangi, podkreślające doniosłość  i społeczną  wagę UTW. Wśród nich najważniejszym będzie powołanie pierwszego w historii Polski Obywatelskiego Parlamentu Seniorów, II  wielki Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku, IV Ogólnopolska Konferencja UTW w Sejmie oraz wiele imprez regionalnych i lokalnych.

W imieniu Zarządu UTW SGH serdecznie zapraszam Państwa do aktywnego udziału we  wszystkich imprezach  obchodów  jubileuszowych i życzę wszystkim słuchaczom  wiele satysfakcji i radości z udziału w naszej społeczności.
Z serdecznymi pozdrowieniami

Krystyna Lewkowicz
Prezes Zarządu UW SGH


Sekretariat UTW
 

 program zajęć

 
 

 Rozkłady zajęć 2014/2015

 
 

 opłaty

 
Nr konta UTW SGH:
71 1060 0076 0000 3200 0116 9150.

Przy wpłacie na konto należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • symbol grupy,
  • informację jakiego okresu dotyczy wpłata.
 
 

 wirtualny uniwersytet

 
 

 Nasze wydawnictwo

 
 

 porady

 
 

 Wolontariat

 
 

 Studia w SGH

 
 

 Zobacz także

 
 
​​Najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce
 

 kontakt

 
ul. Rakowiecka 24,
pok. 208, II piętro (budynek A)

Sekretariat czynny:
wtorek:
13:00–16.30
środa:
11.00–15.00
czwartek:
11.00–15.00

tel.:
22 564 98 10
e-mail: utw@sgh.waw.pl
Porozmawiajmy o ofercie edukacyjnej